Vlasy - ako urychlit rast

f4

monika258: o koľko to narástli vlasy za tie 4 mesiace.. ja potrebujem aby mi narástli vlasy o 6 cm a to asi nie je v mojom prípade možné

diannka11

cauky baby. pisala tu jedna ze pouziva dixi-brezovu vodu, ja by som sa chcela spytat ako casto si ju mam davat na vlasy. a ci ti vlastne zrychlili rast vlasov. dakujem

monika258

ja beriem tabletky REVALID, sú to veeeeľmi dobré tabletky, aj v lekárni mi ich odporučili!stoja cca. 750 Sk na 3 mesiace a majú k tomu aj balzam, šampón....beriem ich 4 mesiace a vlasy mám oveľa hustejšie, sú lesklé a pevné a rýchlejšie mi rastú...odporúčam!sú to dajaké švajčiarske tabletky a mám ešte jeden typ, ako mať vlasy lesklé a pevné: po umývaní šampónom si ich oplachujte studenou vodou, a poriadne..pokožka lepšie prijme vitamíny zo šampóna, ako keď vlasy opláchnete teplou vodou.A na rast odporúčam silný výluch zo žihľavy (čerstvej), stačí preplachovať.

RNG

Vlasy rastu z vnutra tela, telu treba dodat spravnu zmes vitaminov a mineralov specificky na vlasy ako napr Mega Vitamins for Hair.

matqa

lalo nam pomaha dixi brazovy sampon ale na rast pomaha aj ked budes jest bielkoviny a b-komplex nekomu tu pomaha aj capilan ale ja som neskusala skus ten dixi

lalo

Mam vlasy dlhe po krk a odmalicka som bola strihana.Teraz som siedmacka a velmi by som este chcela mat na zakladke dlhe vlasy.Len v tom je problem ze velmi pomaly mi rastu.Prosim poradte co by pomohlo.