Vlasy - ako urychlit rast

zufala

Ludia ja to uz nevydrzim moje vlasy za mesiac nenarastu ani 1 cm, je to otras.. nepozna niekto z vas hoci aj nejake tabletky alebo hocico na zrychlenie rastu?
surne

coko

Mily RNG, kupila som si Mega vitaminy na vlasy a zacala ich brat, strasne mi vsak drazdili zaludok a mala som z nich zeleny moc, tak som ich vysadila. Bola som z toho prekvapena, kedze je to prirodny vyzivovy doplnok.

tinusska

ako casto si davas ten capillan do tyzdna? po kazdom umyti vlasov? a davas si to do mokrych alebo suchych vlasov?

buba5

UZ TYZDE4N SI DAVAM CAPILLAN POMAHA TO ... A CO SA TYKA TOHO B VITAMINU JE URCITE LEPSIE KED PAPATE OVOCIE KTORE OBASHUJE TEN VITAMIN AKOKEBY PAPATE TABLETKY .. TO OVOCIE : SLIVKA , HRUSKA ,... TO SU TAKE OVOCIA KTORE KUPITE BEZ PROBLEMOV V TESCU ALEBO V LIDLI .... JA PAPAM HRUSKY .. NAVYSE SU VELMI DOBRE .... A ECE ZMYVAM SI HLAVU BREZOVYM SAMPONOM ... ... A URCITE OBMEDZUJTE UMYWANIE VLASOV LEBO KED ICH CASTO UMYWATE TAK TO NEPOMAHA ...

majuska1

ahojte babenky.ak chcete,aby vam vlasy rychlo narastly,tak skuste vyskúsat rozmarinovu vlasovu voda.Najdete to na www.weleda.sk,je to strasne dobre a vlasy mi za mesiac narastu aj o 2 cm,ale musite si to natierat kazdy den bud na suche,alebo mokre vlasky..