Vlasy - ako urychlit rast

alina

matqa kolko stoji ten B-komplex? a to s tym copom nie je pravda, vtedy rastu skor pomalsie, lepsie ked su rozpustene a nemas ich stiahnute v gumicke, aj ked myslim ze to nejak vyrazne neovplyvni rast. baby, ked nemate roztiepene a suche konceky tzn. mate zdrave vlasy, a je logicke ze zdrave vlasy rastu rychlejsie. preto aj ked sa podstrihnete tak vam naraz rychlo podrastu.. a s tym B-komplexom dobry napad, aj ja to vyskusam len cem vediet cenu dakujem

matqa

noo ja pouziwam dixi brezovy sampon zatial jen tyzden alee sa mi fakt zda ze su kusa dlhsie :) aj veika ho pouziwa ona mi to poradila a potom mam vlasy aj lesklejsiea ze vraj pomaha aj masaz vlasowaj pokozky ze ti to prekrvi pokozku a wlasy budu rychle rast ,predcerom som tez zacala brat b-kpmplex le bo vitamin b pomaha rastu vlasow

nnnnn

ja som pocula ze ked sa nosia vlasi v cope tak ze rastú rýchlejsie ale ja newiem tak co mam robit pomoc povecte mi este nieco co pomoze na rast vlasov. Je mozne abi mi vlasi narastli vlasi o 20cm do zaciatku ltných práznin???? pls povecte ak viete