Vlasy - ako urychlit rast

suarly

HMMMMMM.........aj ja by som chcela vediet co fakt funguje na rast vlasow, ja mam vlasy kucerawe a tak newem ako rychlo mi rastu....ale tak zhruba wem ze pomali....povecte pls......

aduska712

na rast vlasov je dobry odvar zo žihlavy najprv si umyjes vlasy šamponom ktory použivaš a potom si ich oplachnes zihlavovou vodou
Pomaha to podla mna je lepsie nieco prirodne ako si kupovat masky alebo vselico mozne co je v obchode nepomaha to
a este zihlava doda vlasom lesk

didadida

Najlepsie na rast vlasov je pravydelne si ich davat podstrihnuj aj ked len milimeter nestihnu sa lamat a zdravo rastu

monabara

Ahojte ľudia, len nebudte zúfalí. Ja chcem tiež dlhsie vlasy, ale treba si kupovať prostriedky rôzne vitamínové od známych značiek. Ja používam Garnier výrobky a môžem vám zaručiť, že pomáhajú. Kúpte si a vyskušajte. Za cca týždeň mi skutočne podrástli vlasy, viditeľne. Tak kľud a s rozumom užívať.

mishqa

Namiesajte si do misky jedno vajce+jednu lyzicku medu a kus olivoveho oleja..potom si to dajte na vlasy a nechajte 15min.potom oplachnite..a robte to asi dva krat za tyzden...uvidite vysledok :))

RNG

Boze ludia, Na boku, na tejto stranke je reklama Google velka ako past, Doplnky vyzivy(RNG).......
A casto aj na spodu....