Crohnova choroba

Súvisiaci obsah

christina1988

ahoj moja.. no mne je jasné že niečo hľadať nie je jednoduché, ale nemôžeš sa vzdať. Zmena stravy môže pomôcť, ale nie každé telo, každé črevá sú rovnaké. Treba to tak aj brať. Podstatné je dostať do čreva, kde je tento problém baktérie alebo ako to nazvať, ktoré budú prospešné pre trávenie, pre črevá ;)

2miriamma

christina hľadať niečo, kiežby to hľadanie bolo jednoduché. Niekedy mám chuť to všetko už vzdať keď mám bolesti ale snažím sa nachádzať v sebe vnútornú silu a neustále sa motivovať. Myslela som že zmena stravy urobí divy, ale precenila som to :(

iv :) mohla by si mi zistiť čo sa stalo, keď sa jej polepšilo, veľmi by mi to pomohlo keby som vedela akým smerom sa vydať, po čom sa obzerať, čo vyskúšať

2miriamma

brunetka28 ahoj snažím sa byť trpezlivá najviac ako sa dá :) snažila som sa dozvedieť v podstate čo najviac o tom, čo by mi mohlo pomôcť. Vraj je dôležitá zmena stravy, tak som ju zmenila, niečo mi to pomohlo, ale o moc nie :(

mjanik akupunktúrou? ako je možné že takáto choroba sa dá liečiť takýmto spôsobom?

iiiivvv

Moja kamka ju má a viem že veľmi trpela teraz sa to nejak vyriešilo ale čo užíva musela by som ti dať kontakt na ňu ak chceš napíš

christina1988

pri takomto probléme je potrebné to riešiť kde tento problém je, kde vzniká, odkiaľ pramení. To znamená že je potrebné hľadať niečo, nejaké spôsoby ktoré by pomohli človeku liečiť túto chorobu priamo v črevách.

jancovka

mjanik - akupunktúra je fajn, ale pochybujem, že môže pomôcť pri takom probléme ako je Crohnova choroba...je to vlastne zápal čriev a na toto si myslím že je potrebná úplne iná a hlavne špeciálna liečba. Akupunktúra nie je liek na všetko..

brunetka28

ahoj, tento problém trápi aj môjho brata a viem že to nie je nič príjemné. Ale musíš byť trpezlivá a hľadať spôsoby ktoré by ti mohli pomôcť, zmierili príznaky a vďaka ktorým by si sa cítila fajn. Už si niečo skúšala?