Crohnova choroba

Súvisiaci obsah

ja40

RNG prosim ta moj brat ma tu crohnovu chorobu uz peknych par rokov,absolvoval uz 2 operacie,kde mu pri tej druhej tusim zobrali 30cm z creva,teraz od vikendu lezi v nemocnici,lebo dostal bolestivy zachvat tak je na infuziach vraj ma zapal tak mu tecu aj antibiotika cez tu infuzku. Doktor zvazuje dalsiu operaciu v poradi uz tretiu,kde je pravdepodobne,ze by mal aj vyvod.
Co si o tom myslis,da sa to este nejako zachranit?
Ozaj aj ten macaci pazur som mu zohnala v tabletkach,kedy to moze zacat uzivat a ako dlho? DAKUJEM

RNG

Macaci pazur=Cats Claw,= Una de Gato=Vilcacora=uncaria tometosa. Specialne vytazky z nej(TOA Free) su na trhu pod menami Samento a Prima una de gato.

sisa279

Trpela som krčami a bolesťami pri každom jedle, ešte v 98 som absolvovala kolonoskopiu a ostatné vyšetrenia, diagnóza znela žlčník.. v 2004 som sa dopracovala záchrankou do nemocnice, žlčník mi vybrali a mesiac mato horúčky 40.. konečne mi bola správne stanovená diagnóza- crohnova choroba. v 2006 operácia :museli mi odstrániť 50 tenkého a 20 hrubého čreva, nakoľko boli zúžené na 5mm /vďaka nesprávne stanovenej diagnóze a neliečeniu/. Teraz som od novembra začala brať Humiru, nakoľko sa crohn prejavil agresívnejšie fistulami v oblasti konečníka, ktoré mám spojené z hrubím črevom..Takže tak som na tom a verím, že sa to zlepší, aj keď som si vedomá, že je to choroba na celý život..

StanleyH

prave som sa docital na nasej stranke ze nas zeleleny produkt je tiez dobry na kolitidu, ale este neni na predaj v EU. takze to budeme kombinovat pre vyssi efekt

StanleyH

RNG... Nasa firma ma s tym vysledky, Neviem kde sa docitate o nom docitate, len na nasej stranke. Mame dost ludi v SR co sa im pomohlo. Fukoidan ma strasne vela klinickych studii nove ucinky sa stale objavuju

RNG

Fucoidan, vytazok z morskej rastliny, kelpu, je vseobecne velmi liecivy potravinovy doplnkk, vyborny na zvysenie obranyschopnosti tela proti mnohym patogenom,pri alergiach, pri rakovinach a hromade inych problemov.
Ale zatial neviem, ci ho niekto pouzil na Crohnovu chorobu s uspechom, nikde som na to literaturu nevidel. Snad ako odmorovac, ale na to je to pridrahy spas, zatial.

StanleyH

ahojte. ozvitesa mi neregistrovani. Doporucil by som vam produkt ktory obsahuje fukoidan co ucinne bojuje s oboma chodobami criev. Mame s nim vynikajuce vysledky. Ak chcete riesit Vas problem nevahajte. Kupite si to sami a da sa to kupit len cez net, ziadne navysenie ceny.