Crohnova choroba

Súvisiaci obsah

Laurosik

tak uz aspon budem vediet ze ten datum spotreby tam nie je len tak pre srandu kralikov, ale ze ma svoje opodstatnenie aj pre nas - dobre vediet :) co sa tyka tych probiotik, tak idem hned kuknut tu stranku ze ci sa to tam da objednat a na ako dlho vlastne vydrzia

lili303

vraj pomaha, je to dost relativne mam kamosku, ktora sa na macaci pazur spoliehala a nakoniec s nim skoncila, pretoze ulava sa nedostavila a ona opat bola tam kde aj predtym

romanusaa

eshop akoze to najdem normalne ze si dam ze symprove.sk alebo nieco take a cez to sa to da aj objednat, dobre tomu rozumiem? alebo sa to objednava nejakym inym sposobom? za par dni kurierom a za kuriera je tam aky poplatok ak by si mi vedela napisat?

zuzula28

Kočeny keby ste sa v lekárni opýtali na ne, tak myslím že by nemal byť problém a vedeli by vám ich zohnať. Ale ak to chcete mať tak, že to príde rovno domov, tak potom je jednoduché a rýchle, keď si ich objednáte cez internet, normálne cez eshop a prídu vám kuriérom za pár dní

Pigma39

práveže doba spotreby, trvanlivosť je najväčším ukazovateľom toho, či je v pohode si tie dané probiotiká kúpiť alebo nie. Pretože tie aktívne baktérie nevydržia aktívne naveky. A vezmi si že niečo má dobu spotreby aj rok po plnení...nechcem si ani predstaviť čo pár mesiacov pred ukončením spotreby je v tých probiotikách, možno akurát tak nič

Laurosik

ano? - tak takto mi ani nenapadlo nad tym premyslat, ze aj doba spotreby moze byt taka dolezita, ze moze hovorit o zlozeni a o tom ako vlastne mozu byt probiotika telu prospesne. Takze to je uplne zbytocne brat pri takomto probleme hej? ja som sa na to opytala pre to, ze som videla vela reklam v telke na to tak ma to zaujalo, ale ked to nema plnit ucel tak sa na to veru nemam dovod dat.
Tie probiotika, co uziva tvoj priatel sa daju kde a ako zohnat?

romanusaa

zuzula tak ako sa k nim clovek vobec moze dostat? kde sa teda daju zohnat?
Co sa tyka tych kvazi probiotik, co su bezne v obchodoch, tiez som viac krat premyslala, ze to vyskusam, ale nakoniec som nad tym mavla rukou a ako citam tuto diskusiu tak mam pocit ze som urobila dobre, ze by to boli asi najskor len vyhodene peniaze.

zuzula28

Laurosik hento okolo živých baktérii a aktívnych látok ani len nechodilo. Možno na začiatku, keď sa vyrábal, ale tie baktérie v tom každým dňom umierajú, to znamená, že keď si to ty kúpiš už tam možno žiadne nie sú. Priateľ má tento problém a berie Symprove to sú probiotiká, ktoré len tak v obchode v chladiarenskom boxe nenájdeš :) a to práve preto, že oni nemajú takú dlhú spotrebu, keďže výrobcovia sú si vedomí toho, že proste ten počet aktívnych baktérií sa každým dňom znižuje :)

Rybieta10

Laurosik nechcem kaziť tvoje vyhliadky, ale si presvedčená, že niečo takéto by ti mohlo pomôcť? stačí, keď sa pozrieš na dátum spotreby a vidíš, že keďže toľko má vydržať tak tie baktérie ktoré v ňom možno niekedy boli živé sú už k.o. :)