Cebion kvapky

Príspevok v téme: Cebion kvapky
dd

Ahojte!prosila by som tie, ktore mate skusenosti s cebion kvapkami o radu..dcerka, 10mesiacov, mala horucku a raz mi zvracala, boli sme v pondelok u doktora, dal nam len paralen a odporucil cebion, ze ak ma jarny nedostatok vitaminov..tak som kupila cebion kvapky, dala som jej ich dnes 4.krat ale spozorovala som, ze ma takmer na celom telicku - brusko, chrbatik a tvaricka - scervenale fliacky..mate s tym niekto skusenosti?ze vam takto zareagovalo dieta na tieto kvapky?inak ma uz 3den "dietu", lebo mala aj hnacku, takze papa akurat ryzu, zemiak, mrvku, banan, a pije detsky cajik.s tymito zlozkami potravy nikdy nemala problem, naopak ich vzdy dobre znasala, takze myslim, ze z toho to nebude..vopred vdaka za rady!

lichotinka

ale je potrebne davat taketo problemy dietatku aj ked uz akoze pomaly prikrmujeme? ze uz dostava aj inu stravu ako len mliecko? zaujimalo by ma ci to ma potom este vobec nejaky zmysel ci to ma ucinok ci to nie je celkovo zbytocne :)

erittrea

Dienda to si ma potešila touto správou...takže bude dobré to tak asi riešiť...to je fajn...potrebujem aby bolo všetko fajn počas celého roka, aby sa nestalo, že nás niečo skolí nejaká nádcha alebo kašeľ alebo niečo podobné...

anitka30

to som netusila, ze z mojho tela cez mliecko odide len velmi malo vitaminu pre dietatko, toto je pre mna nova informacia, keby som nieco taketo vedela, tak sa nepytam na taketo veci. Takze z tohto mi vychadza, ze to ma zmysel a dokonca aj velky ;)

Dienda

Erittrea myslím, že by s tým nemal byť problém. Pretože tieto kvapky sú aj v rámci prevencie a myslím, že tá je často potrebná počas celého roka. Lebo nevieme kedy čo na deti číha aké problémy a podobne. Preto je dobré to telo chrániť za každých okolností.

mironella

Aduska moc tomu ludia nedavaju nadej? Neviem o akych problemoch pises, ale co sa tyka imunity tak cebion mame doma vyskusany a pomohol nasmu drobcovi, takze ja mu nadej davam, kedze viem, ze nam pomohol a vdaka nemu sme sa zbavili problemov, ktore nas uz dlhsiu dobu trapili. Nerozumiem na druhej strane ako mozes vitamin C porovnavat s hentym ;)

Aduska9632

čo som pozerala tie kvapky a recenzie, moc tomu ľudia nedávajú nádej. Ja som skôr na tie žalúdočn problémy používala čierne uhlie (-odkaz odstránený- ak chceš lacnejšie, brala som cez toto), alebo fakt diéta.

erittrea

Takže kľudne myslíte, že by dieťatko mohlo aj rok Cebion užívať?...alebo vy ste robili medzi užívaním aj nejaké pauzičky alebo vôbec ste niečo také neriešili?...chcem vedieť, že či má zmysel ho užívať aj počas tých mesiacov, keď je v podstate akoby chrípka na ústupe, že nie sú nejaké veľké chrípkové epidémie alebo ako by som to mala napísať...

lulina_majerova

anitka nie je to zbytočné, aj to malé telíčko potrebuje mať dobrú imunitu a byť chránené pred prechladnutím a podobne. To, že ty budeš užívať vitamín C je síce fajn, ale nedokáže to pokryť potrebu dieťaťa. Dieťa od teba dostane len veľmi malé množstvo vitamínu C, ba priam by som povedala, že až hraničné

anitka30

kolko vobec trva taka liecba napriklad prechladnutia? Netrva to nejako dlho? Da sa vobec takto uplne ten problemy vyriesit? Celkom som zacala uvazovat aj o tom ci nie je zbytocne detske telicko, malinke zatazovat nejakym vitaminom C, ci by nestacilo keby som ho napriklad ja uzivala a ze kojim ;)

jadina

erittrea ta hladina vitaminu C musi nejaka byt aby to telo sa vedelo branit..aby bolo vsetko ok..aby to dieta vedelo prezit vsetky tie chripkove obdobia bez nejakych vaznejsich zdravotnych problemov..radsej tymto problemom predchadzat ako ich potom riesit..