Cebion kvapky

Príspevok v téme: Cebion kvapky
dd

Ahojte!prosila by som tie, ktore mate skusenosti s cebion kvapkami o radu..dcerka, 10mesiacov, mala horucku a raz mi zvracala, boli sme v pondelok u doktora, dal nam len paralen a odporucil cebion, ze ak ma jarny nedostatok vitaminov..tak som kupila cebion kvapky, dala som jej ich dnes 4.krat ale spozorovala som, ze ma takmer na celom telicku - brusko, chrbatik a tvaricka - scervenale fliacky..mate s tym niekto skusenosti?ze vam takto zareagovalo dieta na tieto kvapky?inak ma uz 3den "dietu", lebo mala aj hnacku, takze papa akurat ryzu, zemiak, mrvku, banan, a pije detsky cajik.s tymito zlozkami potravy nikdy nemala problem, naopak ich vzdy dobre znasala, takze myslim, ze z toho to nebude..vopred vdaka za rady!

erina24

neya toto šlo mimo mňa úplne normálne, ešteže som sa o to začala zaujímať ešte v relatívne dobrom čase, že som sa dozvedela, načo je vitamín C vhodný a kedy je dobré ho dávať a hlavne aj to, že aký, už máme kúpený a dávame ;)

neya

ANO? TAK TO JE O NIECOM INOM, KED TO AJ DOKTORKA ODPORUCI PREDSA LEN MA S TYM SKUSENOSTI A UZ VIE CO JE PRE DETICKY VHODNE, ASI SOM SA CELKOM AJ JA MYLILA :/

erina24

tak to potom pôjdem cebion kúpiť, keď by mohol pomôcť na imunitu, to by som mala radosť z toho, keby sa aj u nás osvedčil, keby som aj ja potom mohla povedať, že mám takú skúsenosť ako vy, čo ste mi písali :) hlavne chcem teraz keď takéto chrípkové obdobie je aby sa nás to nejako nedotklo

marceliita

neya, čo si nie je to vôbec dobré, pred takými vecami by sme mali detičky chrániť, presne tak ako tu zaznelo vitamínmi, aby telo malo všetko čo potrebuje, aby sa vedelo brániť :)

dievocka

tak ako si to napísala, presne, je to o tom, že každý vitamín má nejakú funkciu, má niečo iné na práci a práve imunitu má tento vitamín takže keď chceme aby deti boli zdravé aby ich chorôbky obchádzali, tak je potrebné aby mali dostatok tohto vitamínu ;)

erittrea

Neya nemyslím si, že by to bol dobrý nápad...ja som sa o tomto rozprávala s našou detskou lekárkou a ona mi sama odporučila...že je vhodné ísť do toho už od malička...posilňovať tú imunitu...nech je silnejšia a nech to dieťatko netrápia potom zdravotné problémy...

neya

NIE JE DOBRE KED SI DIETATKO PREJDE NEJAKYM TAKYM PRECHLADNUTIM A PODOBNE? MYSLIM ZE TO BY MOHLO JEHO IMUNITU POSILNIT NIE?

dievocka

vitamíny sú dôležité áno to máš pravdu, ale čo sa týka imunity, keď je narušená, oslabená a neviem čo všetko, tak hlavnú rolu v tom zohráva vitamín C aby tie problémy odišli ;)