ranka na krcku maternice

Príspevok v téme: ranka na krcku maternice
kacka

pred polrokom mi gynekologicka povedala, ze mam ranku na krcku maternice. predpisala mi nejake tablety na vkladanie a povedala, ze kontrola nie je potrebna. mam prist az o rok, aj ked som pocula, ze sa v takych pripadoch ma na kontrolu chodit dvakrat rocne. skratka, neprikladala by som tomu dolezitost, keby sa mi uz viackrat po sebe nestalo, ze po milovani som si na spodnom pradle nasla trochu krvi. dala som si to do suvislosti len nedavno-moze to byt tou rankou, je mozne, ze by sa nevyliecila? dakujem

Ivka 1

Je mi luto, ze sa s tym uz trapite dlhsiu dobu. Ranka na krcku je prekarcerozna a je to vstupna brana pre rozne typy bakterii.Mozu tam vznikat aj zapaly.Ak by ste to este chceli skusit riesit prirodnymi produktami, velmi rada Vam pomozem. Napiste mi na mail ak budete chciet.

doming84

ďakujem ale ja mám s tým problém už pár rokov, no a musela som meniť aj doktora a len sa to ťahá a naťahuje a problémi ktoré mám sú už chronického charakteru

Ivka 1

Ranka na krcku maternice sa da riesit aj bez chirurgickeho zasahu a to aplikaciou aloe kremu v gelovej konzistencii, ten dokaze ranku pekne zacelit. Aplikuje sa injekcnou striekackou priamo na krcok maternice. Zastavam nazor,ze vzdy ako prve by malo prist slovo, potom bylinka,liek a skalpel az ako posledne riesenie. Bohuzial sa to vacsinou deje v opacnom poradi.

domingáč

uf tá ranka je tak zákerná vec mne sa nie a nie zahojiť a tak musím podstúpiť zákrok, nemáte tu niektorá s tým skusenosti?

bengoro

Dneska som bola pri doktorovi, pretoze sa mi uz par krat stalo ze po milovani som si objavila na spodnom pradle krv!Povedal mi ze mam ranku na krcku maternice! Nedal mi ani lieky! Nevim co si mam o tom vsetkom mysliet!

adka84

Ahoj Sabrina,mne sa nieco podobne stalo ked som bola tiez v zahranici este v zime.TAkisto som po milovani krvacala nevedela som s cim to suvisi ale vedela som ze to neni normalne!Tak som tam isla za gynekologickou ktorej som povedala co ma trapi a ona teda videla som ze moc ochoty z nej neslo ale ja som nastojila nech ma prezrie.Ked ma este len zacala pozerat hovori mi-ved mate menstruaciu!!a ja na to ze nie nie proste to je to o com hovorim,lebo menstruacia mi skoncila pred dvoma tyzdnami.Vobec sa so mnou nebavila dala mi hrubu vlozku a poslala ma domov...mna to dost trapilo (toto sa odohralo asi tak pred pol rokom).Potom sa mi to zlepsilo,medzitym som bola na SR ale zabudla som na to krvacanie a nejak som nemala cas ist po lekaroch bola som rada ze som s rodinou.Vratila som sa naspat a v lete sa mi to zopakovalo...to som krvacala uz cely mesiac a tak po lete som opat isla domov a rovno som isla za svojou gynekologickou tu na SR a tej som povedala co mi je a bolo atd.Ked ma vysetrila povedala mi ze ano ze mam ranku -ale nepovedala mi ze kde to presne mam ci na krcku alebo inam a ja som sa v tom vobec v tom case nevyznala).Az tu na tejto stranke som sa docitala o ranke na krcku maternice a trosku sa bojim ze jake budu vysledky a tak buduci tyzden idem na kontrolu.Moja gynekologicka mi dala hned take gulicky vaginalne to si davam kazdy vecer pred spanim a vtedy je az zakazane milovat sa.Nastastie som doma na mesiac a priatela mam prec takze je to v poho,len si zelam aby som to vsetko mala ok...Takze ked prides domov urite chod hned za gynekol.Mna este teraz hneva to ako sa ku mne zachovala ta lekarka v zahranici...uz vtedy mi to mohli liecit a ja som musela pol roka cakat kym som sa dozvedela ze mam nejaku "ranku"...vela zdaru a neboj bude to ok!!!

sabrina

dakujem za odpoved domov sa chystam ale az za tri mesiace takze neviem ake to je akutne som z toho dost na nervy a je asi nevyhnutne pozastavit sexualny zivot nie je?mozno hlupa otazka ale naozaj neviem

Ivka 1

Sabrina môže sa jednať aj o ranku na krčku
maternice. Mám skúsenosti,že sme to dokázali preliečiť aj bez kónizácie a ranka sa veľmi pekne zacelila , chcelo
to však nejaký čas dva- tri mesiace ale k zlepšeniu došlo už po mesiaci.Domov sa nechystáš ?

sabrina

Caute myslim ze mam podobny problem ako vy teda neviem uz dvakrat sa mi stalo ze som po sexe krvacala ale silno, mam ten problem ze som v GB a tu je to s doktormi trochu sialene takze neviem moze to byt naozaj ta ranka a kolko sa to hoji potrebuje to vazne doktora??budem rada za odpoved