Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Lucia to nemam rad ani ja ako aj ten Peter on mal nos uplne dobre uroben1 tak sa tu vystatoval ,ze tebe vadi taka a hentaka chybicka som zvedavy ci by jemu nevadil hrbol na nose

Michael86

Ved aj za to nejdem ku Kovacovi uz ako by som sa mu mohol pozriet do oci po tom co som tu na neho popisal to je vsetko v tom zapale mal by som sa krotit ,ale ako si on neda na niekom zalezat co si za to riadne zaplatí a upozorní ho pred op ,ze mu ten hrbol vadí tak fakt pre istotu tu spraví tak aby mu vadil aj po op to mi tak vyrovnava to co ma mrzi ,ze som tu o nom popisal

Carie

Lucia: Tak ja zas nemyslim, ze mame zrovna male chyby. Mne, keby nedogabal tu spicku, tak by to bolo este vcelku ok. Ta spicka ma trapi najviac. U Michala tiez nejaka zmena zavratna nie je. Ale najhorsie si na tom aj tak ty, kedze mas nielen esteticke problemy, ale uz aj zdravotne :(

viluskaa

Carie je mi ta vazne strasne luto, ale tvoje IQ bude riadne nizke...Ja nemam so ziadnym Petom nic spolocne...Nemam dovod hrat Peta. Ja som pisala len moje pocity. Ale koniec koncov mysli si co len chces...A stacilo mi vidiet tvoj nos, a je jasne ze krasna nebudes...S tym IP si tiez trapna, ja si ho nemenim, predstav si, ze kazde rano sa mi zmeni automaticky...Adios chuderka Carie so zdeformovanym nosom...Alebo krasavica so zdeformovanym nosom, ked tak sa ti to viacej paci :DD...
THE END

Carie

No ja s nim tiez niesom spokojna a aj Tina co tu pred nedavnom pisala o nom nepisala moc lichotivo. Niekto asi potrebuje ripat do druhych a chyti sa toho, coho moze - keby sme nadavali na dr. Mrkvicku tam ono by ho tu ospevovalo.
Ale to, co ti niekto pisal do mailu, aby si isiel Kovacovi, rozmyslam nad tym, mi to nejde do hlavy. Nehodis sem tu email adresu z ktorej to bolo posielane? Alebo mne na mail. Ja ju preverim.

Lucia203

Michael uražlive reči maju iba ti ktorí su s nosom spokojný aj napriek malým chybam a nam čo to naozaj vadi aj ta mala alebo väčšia chyba považuju za psychicky narušených. To naznašam.
A nenadavaj už toľko :-) lebo ak to bude čitať dr Červeň a šiel by si k nemu niekedy na reoperáciu tak ťa spozna a bude sa ťa bať operovať :-)