Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

viluskaa

Michael, je mi velmi luto, ze mas take pocity...Ja viem, ze ti to nepomoze, ale podla mna si pekny mlady chalan. Viem, ake to je, ked sa clovek pre nieco na sebe trapi...Mam dve plasticke operacie, preto sa viem vcitit do tvojich pocitov...Je to tazke, ze si chcel vyzerat uz uplne dokonale, vyhodil si tolko penazi, a stale ten nos nemas pekny...Podla seba viem, ze aj ked ti bude milion ludi vraviet, ze si fesak, tak tu bude vzdy tvoj vnutorny pocit, ze sa ti na sebe nepaci nos. Ked mas pocit z Kovaca, ze jemu by si sa uz do ruk nikdy nezveril, neostane ti nic ine len si fakt nasetrit na Cervena, u ktoreho ta operacia je dost drahsia...Peniaze ti uz nic bohuzial nevrati...
Asi fakt najlepsie bude, ked si sam povies, ze si ides setrit na Cervena, podla mna za 2 roky by sa ti to malo v kazdom pripade podarit...Vies, kym nebudes spokojny ty tak sa budes iba zozierat...A preto to podstup...Zijeme len raz, a treba si zivot vychutnat...
2 roky, alebo kym znovu budes mat na plasticku operaciu peniaze prejdu ako voda, a potom uz budes so sebou spokojny, a hned sa ti bude zit lahsie...
Dovtedy mysli na to, ze si pekny chalan a cochvila budes velky fesak....
Dufam, ze ta tieto moje riadky neurazili, ale prislo mi smutne, ze si teraz taky zufaly a pritom si aj napriek vsetkemu pekny...

Michael86

Ja ked chodim po byte vyhybam sa zrkadlam a kuchyni aby som si neublizil neviem spavat tak mi sužuje dušu ako som dopadol si myslis ,ze takýto tlak nevyvrholí niekde ak si aj ublizim co velmi chcem pravdupovediac nemyslim na nic ine a to je leto kazdy zije baví sa no ja v sebe dusím nenormalne mnozstvo hnevu ktorý ked budem chciet dokaze velke veci a az potom pojdem ja sa smrti nebojim prosim ju kazdy vecer ked zaspavam nech si ma prosim prosííííím uz berie ja nechcem žit fakt nie no nedokazem si ublizit a vykrvacat niekde v byte na koberci ,ale uz som tak blizko ako nikdy predtym aj ked vidim znamych vravim si v duchu mozno sa vidime posledny krat kazdy den je pre mna velmi velke utrpenie chcem uz zomriet

Michael86

Mňa uplne dojebal ani mi nespojil kosti ked ich lamal lebo to nevedel osrat takeho chirurga v strede mam priehlbinu aj na konci nosa aj zle polamane kosti aj vsetko dojebal ma hlavne ,ze predtým si trufal a hovoril bludy ,ze aký ten nos bude teraz je krivý hrbolatý a nesumerný tak si pojebte toho vaseho chirurga nechava nosy nesumerne hrbolate a s dalsimi inými roznymi nedostatkami tak to je taka je pravda tak co tu zastavate chcete aby dalsi ludia dopadli zle ?Ked plastická chirurgia z estetickeho hladiska jednoznacne Dr.Cerven !Ak neviete dychat a mate polipi v nose chodte ku Kovacovi no estetiku od kovaca necakajte

viluskaa

Tak napr. ja som podla inych nosata nebola ani pred operaciou...To bol len moj pocit, ze som nosata...Ked som vravela inym, ze na operaciu idem, tak boli prekvapeni, ze naco tam idem...
Ta operacia zjemnila celkovo moje crty tvare, ktore boli aj predtym jemne, ale teraz su este viac....A dokonca ani okuliare nepotrebujem...Ja viem, ze to bolo pisane pre Tchibo, ale proste ja vazne nechapem, preco tu nikto nemoze napisat, ze on je s operaciou spokojny...Bud ho obvinite, ze je z orl, alebo ze bol skaredy, nosaty, okuliarnaty...
Toto je diskusne forum, na ktore moze kazdy napisat svoje pocity z operacie a nie hadanie sa o tom, ze Kovac je najhorsi a kazdy iny nazor je neprijatelny...
Ale ja sa uz nejdem viac zastavat Kovaca, lebo potom sa tu este do mna navazate...Mne len prislo luto, ze tu vsetci tak v zlom pisete o niekom, kto napriklad pomohol mne stat sa ovela viac sebavedomejsou...
Uz viac sa do nikoho starat nejdem, moj nazor na Kovaca som povedala, a respektujem aj nazory inych..A ako som videla na fotkach Michala a Carie tak nejako sa Kovacovi prestalo darit...Neviem cim to je...

Michael86

Ale chod niekam viluska si fakt nejaký špion od kováča on vie robit akurat tak vnutorný nos na vonkajsiom zanechava stopy v podobe hrbolov a roznych iných anomálii človek čo má zaujem si to overit nech sa začíta do historie tohto fora skoro každý bol nespokojný tak sa uvedom a pozdravuj ho .

Michael86

A ci konecny vysledok operacie zalezi od mnoho faktorov mas pravdu no dobrý chirurg plastický chirug vie ze jeho praca bude potesenim pre pacienta a urobi to tak aby tie rozne faktory ktore to vsetko ovpyvnuju boli take aby bol celkovy vysledok ok on to tak dokaze urobit co sa neda povedat o Kovacovi on je masiar zreze doláme poláme a počká čo z toho bude to je hold amater a nie plastický chirurg sa zobud on je orl lekar len si trúfa robit plastiky nosov ktoré robí asi len pre peniaze

Michael86

Tchibo ty si sama neme dieta mozno si bola pred operaciou nosata okuliarnata a špatná a tvoj nos vyzeral hrozne tak teraz odcenujes to ,ze dr Kovac ti ten nos ako tak doslovne skresal ja mu nebudem volat ani nic ja mu neverim a verim tomu ,ze mi do oci povie ,ze mladý muž ten nos je super !!!Ale super nieje nerozpravam do vetra ukazal som to vsetkým nevyslo to zijem dalej akoby sa nic nestalo mna to nepoloží no ty si jedna z mala co je spokojna tak si bud vzdy sa musi najst aj nejaka ruza medzi vsetkymi tymi trnmi inak by nebol vobec v povedomi ten tvoj skvelý doktor ,,,

viluskaa

Lucia vidno, ze ty si v pohode zena. Skoda, ze taka Carie je bez stipky mozgu...
Tu proste clovek napise, ze napr. mne urobil Kovac nos pekny, a uz tu zacnu do mna skakat, ze som urcite z orl a pod...Proste, zmenilo sa to tu na sami pesimizmus...Dakedy to tu bolo v pohode, ludia sa sem chodili podporovat, pochvalit, niektori sa stazovali a ini ich utesovali...Ale teraz, clovek nemoze ani napisat svoj nazor...Urobi jednu hrubku a urazaju ho tu, ze na aku skolu chodil...
A opakujem, Kovac vie robit aj pekne nosy, mne ho urobil fakt sumerny, rovny a povedala by som, ze na 97% ho mam dokonaly...Tie 3% je to, ze clovek tuzi po maximalnej dokonalosti...A ja som k sebe dost prisna, niekto iny by dal mojmu nosu 100%...
A vravim to len preto, ze robite z Kovaca niekoho uplne nemozneho...Ak si vsimnete pise tu tak maximalne 5 ludi sustavne...A Kovac operuje kazdy den aspon jeden nos...Ja ked som tam bola sme tam boli dvaja, hned dalsi den prisli dalsi dvaja atd...Co myslite, preco sem ti zvysni ludia nechodia?Zrejme preto, ze ic operacia dopadla super, a nemaju preco ladat na nete nepodarene operacie nosa...Tu uz chodia len ti co sa stazuju, a napr. niekto ako ja, co som sem len tak zbehla po roku pozriet ako to tu chodi, co sa tu pise a tak...

Lucia203

Ako som spominala: je to každeho vec či si da niečo opraviť alebo nie. Je to o vnutornom pocite a niekto chce mať nos rovný a sumerny ako to málo ľudí čo maju take nosy od prirody. Zato si to platime a ideme na tuto operáciu. A ak chirurg povie že sa niečo neda opraviť tak v poriadku zmierime sa s tým, ale ak sa to da a tomu operovanému to pomôže pretože ho to trápi pri pohľade na ine operované nosy ktoré sú už krásne a súmerne bolo by dobre to opraviť pre svoj dobrý pocit. Niekedy je dosť vidno aj 3 mm zaležitosť, ktorú keď vam chirurg opravi zmeni to pocity o 100% k lepšiemu ako keď tam ten 2-3 mm rozdiel je a tešíme sa že je ten nos iba lepši. Zaleži aj kde je ten rozdiel umiestnený niekde to nie je vidno napr. po bokoch nosa asi v strede. Ale ak je ten rozdiel na špičke, nosných jamkach alebo navrchu tam to už vidno je.
A nie si tu nadavať ak niekomu svoj operovany nesumerný nos nevadi nech sem radšej nepíše a ti ktorí maju nosy po operácii rovne a sumerne nech sem tiež nepíšu a nekritizuju tých ktorý take štastie nemali, že im vadi každa blbosť...