Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Carie

Michal: vsetci sa ucime. Vsetci robime chyby. A hlavne v puberte sme ich narobili najviac. Dozrievame, stavame sa lepsimi. Samozrejme nie vsetci, niekto nedozreje nikdy. Si citlivy a dobry clovek, to na tebe vidim podla toho ako pises, hoci ta osobne nepoznam. Asi sa to vsetko naozaj muselo stat, aby si sa nasiel a ako hovoris - stal lepsim.

Carie

Ok budem to volat jednoducho v strednom rode - to Viluska, to Petko. Kedze raz sa to stavia do zenskeho rodu, raz do muzskeho. Toho vec. :D

Michael86

Ja neponizujem nikoho max tak sam seba uz sa nikomu ani nevysmievam ani skodoradostne ako sa trapim tak ma to aj prechadza dakedy som bol dost zly a fakt taký namyslený a podobne no asi sa toto ma diat aby som sa celkovo polepsil nikto nepovedal ,ze to bude lahke ,ale vo vnutri som vzdy chcel byt lepsim aj ked som niekomu ublizil velmi ma to stale mrzelo aj ked som robil zle vzdy ma to mrzelo lebo som to nebol ja ,ale len moje ja podgurazene alkoholom ...Tak asi preto je tato zmena taka bolestiva no mozno bude k lepsiemu ...Ale je to tu o rinoplastika a ta u mna nedopadla fakt dobre ...

Carie

Aj tak si myslim, ze je to Petko, jedno ci je Petko muz ci zena. Ked tak nad tym rozmyslam, maju hrozne vela spolocneho. To, ci to bolo u Kovaca alebo Dolezala si to mohlo prisposobit podla toho, o com sa na fore prave keca, co je aktualna tema a ktory chirurg sa rozobera.

viluskaa

Carie posledna otazka na teba...Kto zacal urazat koho?Ja som ti iba slusne napisala, ze az take zle tie nosne dierky nemas a ze ked ti to vadi chod na reoperaciu...Az neskor som tu foto videal zvacsenu a uvidela som ze ty ani tak nemas problem s dierkami ako s deformaciou...Ale tvoja reakcia na tie dierky bola, ze si ma zacala urazat ze neviem pravopis, ze som zakomplexovana a pod....Takze co robis ty, nezvaluj na mna...Ja som nikoho neurazala, len som na utok reagovala utokom...K tebe som sa Lucia ani nevyjadrovala, vlasne raz ze si myslim, ze si v pohode baba, a Michaela som tiez neurazala iba mu vysvetlila, ze pisat ako niekoho chyti pod krk nie je normalne...Ale je zaujimave, ako tu spravite s niekoho co sem len pride napisat, ze jemu operacia vysla, ze je ten najhorsi...A najprv, ze som niekto z orl, a teraz pre zmenu ze som chlap...
Koncim, viac sem neprispejem....Michaelovi som napisala co som chcela, a velmi verim, ze sa prestane tak smutne citit, Lucii nemam co povedat, a ty Carie si sa ukazala ako ....nevyjadrujem sa radsej...Takze majte sa pekne...

Carie

Lucia: No v kazdom pripade, tych co tu bolo u Kovaca a su strasne spokojni, zaroven maju vselijake chyby na nose je tu akosi vela. Ale len posledne dni. A vsetci zaroven urazaju a ponizuju. To nebude nahoda. Ja bohuzial nemam take paranormalne vlastnosti ako toto - ale aj keby to hned bola zena, je to fuk, lebo tu ma viac nickov.

Carie

Jojo, ponizovanie Petko-Viluska-Veronika-... ti ide najlepsie :-) V tom si absolutna spica, nemas konkurenciu. Si hrda? Dokonca aj vies, ze som skareda, hoci si ma nikdy nevidela :) Ale pozor - Petko-Viluska ma nadprirodzene schopnosti, takze nesmieme ju podcenovat. Takyto ludia su velmi labilni, lahko sa mozu zrutit takze pssst

Lucia203

Neviem Peter25 spominal že bol u dr Doležala. Možno sa v tomto mýliš a je viacej takých na tomto fore čo maju take uražlive vety na nas že nam akože podla nich vadi každa blbosť. Je to o tom čo som spominala nižšie - o vlastných pocitoch ako sa po operácii s novým nosom citime.