Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

peter25

A co ma najviac zabava su tie vase tezy, kde Vam pan zly doktor nieco nespojil a kde co zle zrezal. To je tu samy chirurg amater, pritom telce ani neviete, ze v spicke nosa ziadna kost nieje, ale chrupavka a ze kostena cast tvori minimum nosa.

Carie

Michal: jednoducho treba hodit ten mail do vyhladavaca. Pokial je to mail niekoho normalneho, co ho pouziva, aspon o nom min. nieco zistis, lebo mohol niekde inzerovat, moze byt niekde registrovany, niekedy zistis aj jeho meno ci telefon. Ak k tomu mailu nenajdes vobec nic, najpravdepodonejsie je to mail, ktory bol vytvoreny len pre jeden ucel. A tym ucelom mohlo byt nalanarenie ta ku Kovacovi.

Michael86

Peter blazon ta kazde rano obuva ty namyslený pajác co si myslis o sebe ,ze kto si najmudrejsi na svete ty nafuknute nic toto je pripad arogantneho a bezcitneho čuráka peter 25

Carie

No ved to. Ak sa niekomu ta operacia podarila, nema pravo sa vyvysovat nad ludi, ktorym sa nepodarila. My za to predsa nemozeme. Ako keby bol nieco viac. Nepochopim.

peter25

Carie, ja ta mam naozaj na haku, si nevyrovnana ako ten druhy blazen, ktoreho najnovsie Cernobyl zdeformoval. A ako by som mal menit IP adresu moja? Mna operoval Dolezal, nie Kovac. A co sa tyka tej kravy, ktorej som odkazal, ze by si zasluzila prefackat: panicka je totiz nestastna, ze sa ku nej manzel chova slusne a ju to nudi a je z toho nestastna, dalsia nevyrovnana hus. A s Viluskou mam naozaj akurat to spolocne, ze narozdiel od Vas neriesime nos. Mne je ta strasne luto...ale ked si hrdinka, mozeme sa porozpravat aj priamo.

Michael86

Lucia to musel byt fakt hrozny chirurg Dr.Kovac aspon ludi vola na kontroly aj si foti pred a po op len nechapem preco mi to nechal tak ?Nevedl dobre zlomit tie kosti ,alebo sa hral s vnutornym nosm pricom mne vadil hlavne hrbol ?Tazko povedat no mohol sa posnazit viac asi videl ,ze som škaredý tak si nedal zalezat az tak myslim ,ze pekne dievča by si nedovolil nechat v takom stave ako mna .

Lucia203

Radšej je lepšie pre chirurgov byť arogantny a urazený pri reoperácii a týmto spravanim mam, teda mne daval najavo aby som pochopila že už ma nechce ani vidieť a mojim nosom nechce mať už nič spoločne. Takto vlastne aj možno proti svojej vôli aj keď asi v skutočnosti taky nie je dava najavo aby som viac neprišla. Lenže ja som prišla ako bumerang a aj som nato doplatila :-( nesnažil sa už nikdy lebo to bolo už zadarmo.

Carie

Michal: nemusis mat ziadne vycitky pre to, ze tu o nom pises, ze si s jeho pracou max. nespokojni. Na to mas pravo.

Luci: no ved to :( Keby u nas normalne fungovali sudy, neboli skorumpovane, tak by sme mohli takychto kvazichirurgov zazalovat a vyhrat, hlavne takych, co aj zdravie pokafrali, to uz je sila. Ti by sa potom museli zacat snazit robit, alebo tu pracu prenechat niekomu schopnejsiemu.