Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

peter25

Ja som si to tu len tak precital, a kedze trhlu nevyrovnanu graficku uz teraz nemusim, ani ju nepoznam, tak ma napadlo, ze prispejem. Michal ma normalny nos po OP, kvoli tomu, ze si magal nos, ma zhrubnutu kozu, na co ho chirurg upozornil, a aj tak pinda. Ja by som chcel vidiet, co by ste robili, keby ste dosli k popaleninam, alebo Vam nejaky cvok alebo uraz zobrali tvar, sak vy by ste sta zbesnili. A ja som sa s nosom nevystatoval, povedal som, ze nos mam normalny, nedokonaly a je to vyriesene, zijem dalej, akurat sa mi lepsie zije, nos nic nezmenil. A ani som necakal, ze nieco zmeni...

Michael86

Carie ako odpucha ukazuje sa v pravom svetle a je dlhy pri dotyku citim rozne nesumernosti a vybezky kosti tam kde bol hrbol este je medzera na dotyk medzi bocnymi kostami asi sa ani nikdy nezrastu inak dnes uplne zly den co sa tyka hojenia maximalne bolo teplo u nas na juznom
Slovensku a vtedy to opuchne a celkovo zle sa to hoji v teple ,ale dnes som bol aj vonku u karata atd na pivo uz zijem normalne

Michael86

Ale dnes tu bolo poriadne rušno som si myslel,ze ake ticho nastalo od vcera no bolo to len ticho pred burkou :) ale stale zachovavame podstatu tohto fota nieje to len o radach je to aj o pocitoch ...

viluskaa

Ja nie som Peter...Carie si strasne hlupa...Bohuzial, nemam ako dokazat, ze ja s nim nemam nic....Ale jednu vyhodu to ma, sprosta Carie si teraz mysli, ze som Peter...Aspon bude s tym deformovanym nosom dnes lepsie v noci spat :D

Carie

Vidite? Mala som pravdu. Je to on! Ja som si tak lebedila vo vani ked tu zrazu ma tak trklo, ze ten Peter pise uplne rovnako ako vsetci ti tajtrlici po nom. Rovnaka stylistika, rovnake ponizovanie, dokonca u Michala sa to rovnako stieda - z ponizovania prechadza do lutovania a povzbudzovania a zas do ponizovania. Vedela som, ze to nemoze byt nahoda a je to tak :)

viluskaa

Toto je haluz, teraz ked si sem Peter tak zrazu prisiel, tak si budu mysliet ze ty a ja sme jeden :DD...Ale je mi to jedno...Ty vies ze nie sme jeden, a Carie s jej IQ kolobezky si moze mysliet co len chce