Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

viluskaa

Carie, ked si sa narodila, najprv ta museli ozivovat, aby si sa uz konecne nadychla? Lebo evidentne ti vtedy nedostatok kyslika poskodil mozog...Ja nemam s tym Petrom nic spolocne..A tu schyzofreniu mas ty...Ale poradim ti, kasli na to, kto je kto,s tvojim kuracim mozgom si aj nadalej budes mysliet ze on je ja...Velmi pochybujem o tom, ze tak rychlo by sa dala menit IP, ale nevyznam sa do toho, tak netusim...
Radsej si ty chod odrezat z tej jednej casti nosa, kde mas deformitu, lebo ti to uz uplne zatienuje tvoj uz aj tak hlupy mozog...
Ale este raz ja a Peter sme dvaja...
Ale to mozno ty si hermafrodit, Carie- chlap....

Carie

petulka-viluskovie - ta s tou peknou ritnou dierkou sa nam po odhaleni zase vratila do muzskej podoby a zase mudruje a rozdava rady - ked jej to nikto nebude moc bastit, zacne sa zase oduvat a ponizovat, ale aspon tu mame veselo co :D A Vilusku si kde nechala Petka? Uved ju zase do zivota ty moje male schizofrenoidne :D

Michael86

Carie hmmm turistika mas pekne hobby aj ja chodievam a sanzim sa ako vonku ziadne poznamky na to ,ze som bol na op nezaznievaju kamarati to nemaju za potreby riesit akurat som im povedal pocity z anestezie a tak to prvy den dnes som uz nos ani nespomenul a ani nechcem nerad by som to preniesol aj do realu ,ze len okolo nosa budem tocit ako obohrata platna aj ked ma to trapi vo vnutri nedavam to najavo tvarim sa uplne akoby sa nic nedialo.

peter25

A kazdy chirurg len odporuci ist najprv tomu povodnemu, co operoval prvykrat. Sekundarna rhinoplastika je vzdy narocnejsia, preto sa operuje otvorene a len povodny chirurg vie, aky postup pouzil. Ono to chce si zistit aj o praci chirurga, s cim vsetkym musi bojovat pri operacii a nie len osocovat a pindat. Chirurg, ked vidi cloveka, ktory vie co chce a vie aj povedat, cim je vysledok insi a co ho robi nespokojnym pacienta do ri... neposle...vacsine totiz ide aj o meno.

Carie

Michal: tak som rada, ze zas zacinas normalne zit :) Tie prve dni po opke su hrozne, ked ani nemozme ist von, poznam. Ja uz chodim zas na turistiku, aj tento vikend idem, tesim :)
No tvoj kamos ma pravdu, ale co narobime. Treba prestat depkovat, nejak sa s tym vyrovnat a zit :) To plati pre teba aj pre mna. Inak ja som po opke u Kovaca prezivala to iste! Najskor som bola spokojna, lebo jak bol ten nos este ciastocne opuchnuty, vyzeral viac-menej sumerne. Ale jak to odpuchalo stale viac a vsetky tie veci vystupili, no depka.

Michael86

Ja mam fajnu jazvu hore na cele mal som zlomenu lebku spadol som ako mlady na lad pri hokeji je to vidno a nevadi mi to nos som chcel vylepsit a zaplatil som si za to tak som cakal aj efekt u teba bol ten efekt maximalny si ukazkovy pripad u mna minimalny tak som nespokojny a ze kozu plasticky chirurg by mal ovladat aj take veci