Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Maya_chic

teraz pozeram ten Cervenov cennik, tam je anesteza taka sialene draha 330 eur, zakrok z jeho strany je 880 eur, ale tak do lokalky by som nesla, to by som spanikarila to viem

Lucia203

Ja neznašam ludi odkedy som bola na operácii nosa. Je o tým hnevom, beznadejou a sklamanim z operácii. Prečo niekto ma pekný rovný nos hneď na prvy krat a a ja ani na štvrtý? Chirurg vždy jednu vec akože opravil a druhu pokazil. Po prvej operácii bol nos hrbolatý na kosti po druhej ešte viac krivy spredu ale rovný z boku po tretej rovný z konečne trochu spredu a zase krivy z profilu musel mi vtedy vysekať viacej z kosti pri vyrovnavani nosa pretože by som to mala 3 mm otvorene na kosti. Nenavidim ludi aj tých ktorí zato nemôžu, nedokažem sa smiať s kamaratkami ako pred operáciou, som stale bez nalady, je mi z toho všetkeho stale velmi smutno, aj z arogancie chirurga aj z odflaknutých operácii a odkedy som bola na operácii som štastna nebola.

peter25

Michal, ja mam aj lepsiu robotu nez si tu vytvarat 700 profilov, navyse neviem ako pod jednym operatorom by som mohol mat viacero IPciek, ked Orange ma staticku pridelenu IP. To len ta chora slecna ma paranoidne stavy.

viluskaa

Michael urcite nie som Peter. Ja som bola na operacii chvilu za Rusoe, a napisala som do diskusie vtedy max 3 spravy. Vtedy to tu bolo pokojne, a nepisalo sa tu vela. Ale aj Rusoe vtedy bol velmi nervozny z nosa, potom viacerym vratane mna poslal fotky, a mal ho fakt pekny, uplne sumerny rovny...Potom si to sam uvedomil, a prestal sem chodit, lebo bol spokojny...Ja som tiez chvilu po operacii bola nespokojna...Ono aj ty si este velmi kratko po operacii..Do 3 mesiacov sa ten nos velmi meni a konecny stav je az po pol roku...A to aj viaceri vtedy pisali, ze prve 3 mesiace netreba ten nos nejako studovat, lebo kym to cele odpuchne tak to trva...
Idem ja uz spat. A dufam, ze dnes pred spanim, nebudes zase na take hrozne veci mysliet :-(. Dobruuu noc

peter25

Michal, ja mam aj lepsiu robotu nez si tu vytvarat 700 profilov, navyse neviem ako pod jednym operatorom by som mohol mat viacero IPciek, ked Orange ma staticku pridelenu IP. To len ta chora slecna ma paranoidne stavy.

Michael86

Ok len dufam ,ze fakt niesi Peter :) alebo sestricka z orl lebo ozaj si sa zjavila ako blesk z jasneho neba a ja mam toto forum prestudovane skoro cele Rusa co si spominala som cital no na Veroniku si nejako nespominam ...