Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

maru1

Michael86

Ah jaj. A to som ta len chcela povzbudit, aby si sa necitil zle a sam:( Naozaj ma nesmierne mrzi ako to cele dopadlo.
Uz som chcela reagovat davnejsie.(Kosti po op. zhrubnu, lebo si vytvoria nejaku ochrannu vrstvu a potom este odpuchaju,ale asi len trosku. A ze si pekny muz.)
Viem si predstavit ako sa citis, ved mam tiez po niekolkych nepodarenych op. A chapem, ze sa hnevas aj na mna. Takze este raz prepac! Mas pravdu, nemala som sa do toho pliest. Myslela som to dobre, ale vypalilo to zle.

Michael86

Som po takej opici ,ze ani pisat neviem namiesto pozitivneho impulzu z dobre vydarenej operacie a sance na nový zivot viete co robím ?Mám dvoch kamaratov romov a vlacim s nimi zelezo do zberných surovín aby som sa mal za co ozrat z lacného vína a pritom mozem zit inak ,ale mna to baví :) a co uz s takým zivotom stačilo odíst preč z domu za pracou ako v minulosti no uz to nedokazem pozadovaný efekt sa nedostavil a ja som skoncil.Pod noz uz nechcem ist .

Michael86

Je mi luto ,ze musim takto nepekne pisat kiez by som mohol ho mohol ako clovek nemusi byt zlý len pán doktor prosím vás uz nerobte nosy .

Michael86

To som urobil chybu ,ze som sa unahlil veril som ,ze Kováč musí byt dobrý o par dni som mal mat konzultaciu u Cervena no unahlil som sa bola to chyba ktoru som su uvedomoval aj pred op ,ze ak sa unahlim nemusi to dopadnut dobre no aj tak som Kovacovi veril neslo mi do hlavy ako taký skusený odbornik moze nechat hrbolatý a krivý nos vsak mu to uz musí íst ako mne zaviazat si šnurky na topanke ,ale houby nebude to len tak nos nechal hrbolatý a krivý a dlhý a neviem este co seknutý na konci aby som nezabudol a este so zle polamanymi bocnými kostami no hroza tak to je ten odbornik.Dobrý plastický chirurg musí vediet spravit nos po roznych autonehodach a nie nevediet odstranit jeden hrbol a o jedine som ho prosil prosím vas nech tam nieje uz ten hrbol no stale je nech ho šlak trafí

Michael86

Ano som smutnejsi lebo som urobil razne kroky preto aby ten nos bol v poriadku a aj tak nieje z tvojho pisania hlavne som sa odhodlal tam ist,ale nemozes za to ze Kováč vie robit len vnútorny nos a vonkajsi mu nejde este raz Kováč je otorinolaryngolog a nie plastický chirurg.

maru1

Michael86

Je mi luto, ze to dopadlo zle:(Ak tym, kto ti zle radil myslis mna, tak prepac. Ja som mala skusenost dobru aj referencie, ale pisala som ti aj, ze nerobi dokonale nosy, ale prirodzene, aj s chybami. A ze si mas radsej obehnut viac konzultacii. Bolo mi luto, ze si smutny a teraz si este smutnejsi:(

Michael86

Ale je to len nos celkova krasa je niekde inde ked ma niekto charizmu tak moze mat akykolvek nos a aj tak bude in no plasticky chirurg vie velmi dopomoct tej karme aby sa vedela prejavit nemyslim tak ako ja sa tu prejavujem ,ale myslim to normalne v dobrom no niektorý chirurgovia vedia viac uskodit a mali by sa vazne zamysliet co robia nemali by to robit ak to ma byt horsie u mna je to tak ako bolo nikto si nic nevsimol hrbol tam je ako aj bol som najhorsie dopadol u toho Kovaca videl som aj ine nosy od neho tam sa stazovali ,ze maju hrbolcek ale ja som tam ziadny nevidel chces vidiet hrbolcek po operacii pozri sa na moj nos a este je v predu aj tak nepekne seknutý neviem ci mam ist k tomu Kovacovi na kontrolu ,ale asi pojdem sa podgurazim a nech si ma nepraje ....

Michael86

Aj mne mohol Kováč lepsie zrezat ten hrbol no ani to neurobil poriadne ciastocne tam je stale nechapem preco ho poriadne nedal dole asi aby ten nos nevyzeral podla neho umelo tak sa mu videlo ,ze z hrbolom bude krajsi kaslat na jeho prirodzenost ja som chcel normalny nos nie s priehlbinou a hrbolom a roznymi dalsimi nesumernostami

Michael86

Uf ani si nepamatam ,ze som nieco pisal vcera taký som bol opitý ale aspon uz neriesim nos ,ale vnutrne sa hnevam hlavne na tych co ma po mailoch nahovarali ku Kovacovi dufam ,ze sa vidite ano myslim teba viem ,ze to sem chodis citat tak este raz Dakujem pekne samozrejme je to myslene ironicky ...A ano ta CA je velmi draha u Cervena ,ale on je dobrý chirurg on ta urcite neodflakne a nenechva hrbolceky ani inak krive nesumerne nosy ako Kovac ...U Kovaca to stoji 850e zo vsetkým no a potom to aj tak vyzera ...