Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

implantoval mi tam ako zacina nos nejaku vec len mam z toho jebaáky v tom mieste neviem co to moze byt no na dotyk je to citit ako nejaka umelina alebo kost z hrbola ja neviem no stacilo kompletne zrezat hrbol a nenechavat tam polovicu z neho a nemusel tam nic davat ja nechapem toho Kováča ,ze čo to je za človeka ci ludia su mu len pokusné kraliky alebo co.Vsade vam urobia krajsi nos Kováč je len nafúknutá bublina sam si robil reklamy po forach a aj personal tak ja mu ich znegujem a realne a opravnene on nema co sa pustat do operacie ked to nevie.

Michael86

Nespojil mi bocne kosti tak v strede mam riadnu siroku rovinu a tym padom to robi akoby uzku spicku to je iný amater a to co mi impantoval tam kde zacina nos akoze aby zakryl hrbol no trapne co mi tam dal ?Kost ci co ?To je hrozný amater ten kováč .

Michael86

Ja budem stale pisat na Kováča on mi riadne neodstranil ani hrbol on mi dal nejakú vypln medzi ten priestor kde zacina nos asi mi tam dal to co odstranil z hrbola ale hrbol ostal polovičný tak čo je to za kokota do piče co to so mnou porobil ten hajzel nos je celý krivý v predu seknuty tam kde bol hrbol je rovina kedze nespojil kosti ked ich nevedel zlomit co to so mnou porobil fakt kym budem zit budem takto ospevovat Kovaca darmo ze vy ste zmlkli vy neprezivate to co ja a budte radi mozno niketo ano no pomaly mam pocit ze sa stanem rekorderom v najnepodarenejsich operaciach a zastupujem stajnu Kováč ...

Michael86

Aby som to uviedol na spravnu mieru Kováč je dobrý chirurg a vie urobit celkom pekný nos no mna odflakol inak iných nemusí tak kludne to skuste

Michael86

Ja mam vnutorny nos v poriadku urobil to fakt dobre ak to vobec urobil ak len nevystrihol tu deformovanu cast a neskratil chrupavku co mam pocit ,ze urobil inak vonkajsí nos nechal hrbolatý boha ja ak by som mal niekoho operovat tak by som to bral tak akoby som rezal sam seba a radsej by som sebe nos poskodil ako cudziemu ako si toto moze niekto dovolit zivej bytosti takto ublizit boha kde su zakony ci uz ludske ,alebo tie bozie kde su do pice ci ma clovek zobrat spravodlivost do vlastnych ruk a skonci dozivotne vo vazení to je tá spravodlivost v 21 storočí ?Mne raz prepne a urobim veci po svojom no to sa bude divit celé Slovensko .

Lucia203

Michael86 aj ked ten chirurg čo ťa operoval nie je plastický chirurg ale ORL chirurg je to čudne že po tolkých rokoch nevie ako ma vyzerať pekný nos, bez hrbola a sumerný. Tiež ho to musel niekto naučiť na nejakom kurze aspon. A za tie roky by už mal spraviť krasny nos aj poslepiačky, nechapem. Asi sa s tým ponahlal a odflakol to.
Mňa zase operoval plasticky chirurg a pritom je to aj odbornik na prepážky a dopadlo to zle, velmi zle a hlavne zvnuta ale aj trochu zvonku. Mam taky pocit že to tiež odflakol pri prvej operácii a potom tie opravy už boli naročnejšie.
A potom verte niekomu, pri konzultácii sľubuje ako ma nos vyzerať podla linii tvare, robil mi aj nákres na papier... a bum. nos necha pri operácii do strany skoro ma drblo keď so si to doma lepšie všimla. To si robia z nas srandu? Zneužívaju nás iba na peniaze, operáciu odfláknu a potom si myslia že nas arogantným správaním alebo povedaním že reoperácia je riziko odplašia. O tom je cela plasticka chirurga iba špinavy biznis na peniaze kde zarabaju na neštastných ľudoch ktorým sa celý život za nos posmievali.

Michael86

Dakujem Maru ono to prejde a zmena pride zmenou prostredia poznam to neraz som bol takto dole no ked odidem a zacnem pracovat da sa to do poriadku a budem zase normalny.

maru1

Nie nie, neplas sa. Oni zhrubnu okamzite po op. (Ked nieco robis s kostou, vytvori si tam nejaku ochrannu vrstvu. Potom ked ma zas pokoj by mala zas odpuchnut.)
Celkovo nos odpucha a meni sa este ten rok.
Je mi luto, ze si nemal aj kus toho stastia a nevyslo to hned na prvykrat. Zasluzil by si si ho.
Inak si naozaj pekny chlap, mlady, zdravy a podla toho ako pises(ked sa odmyslia tie opite casti)si citlivy a nie si hlupy. Ja ti velmi drzim palce, aby toto tvoje smutne obdobie co najskor preslo a dufam ze ta caka nieco pekne.

Michael86

Zhrubnu ???Uz teraz su dost hrube fu tak to ten nos este bude vyzerat hlavne ta priehlbina pod hrbolom ...A nehnevam sa na teba na Kovaca sa hnevam viem ,ze vie urobit aj lepsi a krajsi nos ako urobil mne to ma najviac stve ,ze akoby ma odflákol ,ze som ma nepovazoval za cloveka na ktorom si musi dat zalezat to ma stve ,ze ma mal za nic tak co s takým len mu to nejako oplatit .

Michael86

To je obraz svojho casu jeden s najlepších sklárov chalan co prospel s vyznamenaním vyhral rozne sutaze ci uz sportove ,alebo prirodopisne ktorý miloval prirodu fascinovali ho lietadla vesmír jeho naj snom bolo stat sa pilotom teraz vláči železo do zberu kurva co je to za zivot ?Kedy sa to zmení vsak uz mam svoj vek sa cudujem ,ze som stále sám a obcas pri chlastaní sa mi nieco naskytne ?Aspon na jedno som dobrý nech som vám ako odstašujúci príklad ...Mali by mi vypnut aj internet