Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Moje výlevy uz nikto nesleduje viete co chodte vsetci do piče s Kováčom na čele a teba maru 1 si este preverim bohvie kto si mozno len sestricka co mu namotava ludi za nejake smiesne premie

Michael86

Ziskal si klientelu vymyslenými príbehmi a ludmi tu kým mu pod noz neprisli skutočný ludia bola tu len chvala od vtedy ako zacal operovat ludi skutocnych ide to dole vodou a ze sa tu vystatuje nejaka bosorka ze ma o trochu menší hrb ma nezaujima Kováč je amatér a nie najlepší ale najhorší chirurg na Slovensku a nepíšem to len tak píšem to z vlastnej skusenosti ja som jeden z tých čo mu lahol pod noz

Michael86

Viete čo ?Chodte do pice vsetci toto forum uzatvaram tým ,ze tu melete v kuse o Kováčovi a ja to podčiarknem je to amatér čo nevie robit nosy tak vám nikomu neodporúčam ist k nemu mne z nosa urobil ani neviem ako to nazvat hrbol mi presunul medzi cast ktora spaja nos s celom jednu stranu nechal hrbolatu druhu nechal ist do obluko smerom von ja kým budem žiť budem preklínať toho kokota aj ludia vonku mi hovoria ze aký mam krivý ten nos je to este horsie nez pretým lebo vtedy ten hrbol bol prirodzeny teraz mam nos tak zosekaný dosekaný nesumerny umelý ze koniec Kováč ja ta zajebem

Michael86

Ja sa obavam toho ,ze tie kosti mi nebude vediet zlomit ani druhy chirurg kedze Kováč hovoril ,ze sa nedaju zlomit nechapem co mam kosti z titanu?

Michael86

Lucia tak to robil asi aj mne s tym stepom lebo do striesky ich nedokazal spojit tiez na dotyk citim asi 3mm priehlbinu zatial to nevidno je to citit len na dotyk je to v tych miestach kde zosekal ten hrbol a tiez po strnach citim take vybezky neviem ako to spravil co tam dal len sa bojim ,ze casom to bude vidno aj ked som bol u neho po tyzdni tak tam chytal dobre vedel co napachal aj mi povedal ,ze tam je priestor medzi kostou no ja som nevedel co mi tym chce naznacit asi to ze tam budem mat priehlbinu no dufam ,ze to nebude vidno casom .

Lucia203

Michael86 iný chirurg ti bude musieť znova lamať kosti a toho sa vôbec nemusiš bať. Aj mne dva krat lamal kosti pri prvej op. a pri druhej znova. Lebo som mala nos celý do strany aj kosť aj špičku a nemala som to navrchu na kosti zrastene ale asi 2-3 mm otvorene. Ale nie v strede kosti navrchu ale trošku doboku takže asi 3 mm doboku od stredu kosti som to mala otvorene. Nebolo to iba na dotyk ale to otvorene mi bolo aj vidno hlavne na slnku keď so sa pozrela vonku do nejakeho vykladu. To boli ine stavy v živote to už nechcem zažiť, revala som kade som chodila. A to ma operoval tiež odbornik na nosy.
Mne tu kosť robil asi tak, že mi to navrchu nespojil uplne do striešky ale nechal to asi 0,5 cm otvorene a navrch mi položil z tej odseknutej kosti zrezaný štep. Takto to citim na dotyk lebo nemam to v strede spojene ale asi dva spoje trošku do stran. To nevadi nech to robi ako chce len hlavne nech to vyzera prirodzene a nie otvorene. Už je kosť v poriadku po reoperácii spoje citim iba na dotyk a to tak ma byť. Teraz mam ine problemy pre zmenu, s prepážkou a s chrupavkou od stredu nosa k špičke - tam mam hrboľ, takže jedno opravil a druhe pokazil :-(
Nie všetci plasticky chirurgovia vedia spraviť pekný nos.

Michael86

Carie snazim sa no tu kde byvam nemam ziadne hobby aj ja chodim do prirody a casto ,cez zimu sa venujem roznym sportom ,ale teraz ma riadne zdeprimoval ten nos som necakal ,ze az tak to moze odflaknut problem bol v tom ze on mi nevedel zlomit tie bocne kosti aby ich spojil na mieste kde ciastocne zosekal ten hrbol potom uz musel robit rozne ine triky ako to zakryt inak verim ,ze kebyze chce zoseka ten hrbol uplne on asi naschval nechava maly hrbolcek aby ten nos nevyzeral umelo (podla neho) podla mna by normalny rovny nos bez hrbolceka nevyzeral umelo...Teraz budem musiet ist inde na operaciu a bojim sa ,ze ani dobry chirurg to uz po nom nenapravi mi tu kost fakt kadejako dosekal uz musel kedze nevedel spojit tie bocne kosti ze vraj boli hrube a pevne tak s tym dlatom ich hadam viem zlomit jaj mna uz asi aj porazilo z toho bohvie ci mi to este vobec nejaky chirurg napravi po nom ta kost je vseliaka fakt len nie rovna vsade kde sa da je nejaky hrbol na nej a to som bol ,ze vraj u velmi dobreho odbornika na nosy no dakujem pekne

Carie

Miso, viem ako sa citis, presla som si tym istym. Kovac fakt nevie robit plastiku nosa. Ja som mala tiez hrozne depky, vsak som si na to vzala pozicku a na toto? Ale uz sa tym snazim nezaoberat, nema to zmysel, aj tak si nepomozem. Venujem sa teraz svojmu hobby, turistike, chodim po horach a tento vikend idem aj na kurz horolezectva :) Venuj sa aj ty nejakym svojim hobby, lebo ta z toho jebne

Michael86

A na pravom lici vybezok od jeho nepodareneho lamania kosti to ako si moze dovolit ?Mi poskodit cele lice a tvarove kosti ved je to ublizenie na zdraví no maj buzerant ja ti to este spocitam Kováč ty kokot pojebaný a poviem ti to aj do očí

Michael86

Lucia uz je na tom niekto aj horsie ako ty ja urcite som lebo Dr.Kováč z orl Kliniky v BB vie maximalne tak vyberat mandle alebo tie polypy z nosa vyrezat inak nic a aj ked niekomu spraví prepazku tak spicku necha krivú on si sere do huby obrazne povedané naco sa o nieco snazí ked aj tak celkový efekt bude zlý nechapem toho cloveka