Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

seyschelka

Davidoff po prvej opke som tiez aspon tyzden nemohla dychat sem tam sa to uvolnilo cez den ze sa dalo nadychnut no na noc sa to zase upchalo a musela som dychat ustami musim napisat ze je to jedna z tych neprijemnejsich veci ale rozne pripravky pomahaju aj teraz som si kupila sterimar ten na nejaky cas uvolni nos

seyschelka

Tak ja uz mam po druhej operacii nos mam cely opuchnuty ale vobec nic ma neboli ani nebolelo nebola to taka narocna operacia ako ta prva aj tamponadu mi dr.hned rano vybral nos mam len prelepeny paskami a aj ucho odkial odobral chrupavku tak som zvedava ked sa to o tyzden odlepí ako to bude vypadat...

seyschelka

davidoff mna to nebolelo vobec akurat co bolo mne neprijemne tak to bolo vyberanie tamponady inak to neboli ani priamo po zakroku ma nic nebolelo to mozno preto ze som bola omamena este z anestezy da sa to prezit v pohode nieje to take strasne ako sa zda .

davidoff

seyschelka

presne tak ako píšeš. Ja si to tiež myslím, určite choď do toho, aby si bola spokojná a dosiahla to čo za čím si si išla :) držím palce ja idem za týždeň, potom podám info ako čo :)

seyschelka

davidoff presne tak asi by som si dlho vycitala ze co keby to dobre dopadlo ked nepojdem uz navzdy sa musim zmierit s terajsim stavom co je dost tazke asi pojdem do toho .Niekedy je jedna operacia malo som citala ze pri prvej sa zvykne urobit korekcia na 80percent cize tych 20 treba este dorobit doktor urcite bude postupovat tak aby bolo co najmensie riziko mohlo by to vyjst.

seyschelka

Lucy maju mi ho davat pred spicku lebo ta chrupavka vyzera uzka podla doktora no podla mna je hruba kost tam kde bol zosekany hrbol a to v porovnani s chrupavkovou klenbou robi ten nos taky asymetricky teraz je ten nos dost vyrazny a ked tam da ten stiep bude este mohutnejsi a vyraznejsi ja by som skor chcela aby sa zuzila ta hruba kost (kostenna cast nosa ) ktora este k tomu je nesumerna aj tym ze ma vybezky no katastrofa ten nos ma hadam sto chyb teraz len dufat ze budu opravene a ze nepribudnu nove.Nechcem mysliet pesimisticky no ked sa na to pozriem realne mam vazne obavy ze to vsetko sa dá dat do poriadku .

davidoff

seyschelka

ťažké rozhodnutie, ale mne keby to nevyšlo, idem znovu do reopky, žiaľ aj tak sa to niekedy končí, uvidím aký budem prípad ja, ale nebojím sa toho :) Tak sa musíš dobre rozhodnúť, ak do toho nepôjdeš, budeš ľutovať asi zbytok života, že sa to predsa len mohlo skončiť nad Tvoje očakávania. Ja si myslím, že treba ísť znovu do toho....