Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

seyschelka

davidoff tiez si myslim ze sa nemusis obavat ja mam ine pocity lebo uz mi to raz nevyslo a ked si predstavim cely ten cirkus okolo toho ze behat tam vybrat tamponadu potom zase splinty do BB a vysledok nemusi byt vobec dobry tak to je vsetko potom zbytocne ta snaha a este teraz ze treba mi dat implantat a on ze z ucha tak to ma fakt desí ze pomaly to bude narocnejsia operacia ako ta prva zbabrana ...

davidoff

seyschelka

to mi je ale ľúto, že máš takéto pocity. Ja som sa rozhodla, že pôjdem na OP, lebo suseda prišla s novým nosom, ale tiež ide na reopku, lebo ho má celý do prava a riadne jej to vidno, nie je spokojná a ja by som tiež nebola na jej mieste, lebo jej to naozaj veľmi vidno a doktor uznal, tak ide začiatko februára 2010 na reopku zase k tomu istému doktorovi do Ružomberka. Ja som si vybrala doktora Červeňa o ktorom viem, že je asi najlepší, ja sa nebojím že by som to mala pokazené. Skrátka na to nemyslím, možno sa to stane, ale to už budem riešiť potom. Presne mi navrhol nos tak, aký som chcela, vyrovnať a stenšiť špičku, tak uvidíme :)

seyschelka

Ak by som mala ist k dr.Cervenovi tak by som sa tesila lebo jemu sa da verit ze to nezbabre no teraz co idem k tomu co ma operoval prvy krat a zbabral to tak to je ozaj o nervy

seyschelka

Peter mozno by si rozmyslal inak ak by si mal aj po operacii vyrazne krivy nos neviem ci by si sa s tym zmieril ja idem druhy krat na operaciu uz tento tyzden co zacne a bojim sa uz teraz lebo som mala ist k dr Cervenovi a bolo by to vsetko inak...Pises ze uz netreba riskovat ist druhy krat ale potom naco vlastne bola ta prva operacia ked nenastala ziadna zmena k lepsiemu ja si myslim ze to treba dobojovat a nie ostat s krivým asymetrickym nosom po cely zivot a mat pri pohlade do zrkadla trpku spomienku na zbabranu operaciu.

davidoff

peter

presne tak, aj ja ho chcem mať rovný, keď aj nie 100%-tný, ja si ho radšej nijako nepredstavujem, všetko som nechala na Mudr. Červeňa, dôverujem mu a budem spokojná, len nech je rovný :)

peter25

Doktor Dolezal, na Antolskej v Bratislave, mal som dolamany nos, tak mi v ramci rekonstrukcie prepazky vyrovnali nos, chrupavku mi nerobili, iba kostenu cast, vysledok je fajn, nehovorim, ze neviem si to predstavit lepsie, ale je to omnoho lepsie ako predtym. Ale druhykrat by som do toho nesiel, clovek by mal byt spokojny, a telo moze reagovat hociako, cize netreba rypat. Ja mam konecne rovny nos