Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

davidoff

lamima

bola som na konzultačke v júni a operovať ma mali 29.3.2012, ale moja kamoška nemohla nastúpiť na operáciu v oktobri, tak ja som išla teraz v oktobri za ňu. Takže ja by som tiež čakala od júna do marca takže 9 mesiacov.

lamima

rory 29

nemá skôr volné, k nemu chcú ísť asi všetky baby, najbližší volný termin bol 9 marca. Inak volala som tam min. týžden :-)
Bolo volné niekedy na konci februára, len ja som chcela ísť ešte s kamoškou, chce prsia aj ona, tak budeme na konzultačke spolu. Najbližšie bol volný teda ten 9 marec :-)

davidoff

ja si myslím, že skôr nemá termín, keďže mi sestrička vravela, že celý november je niekde preč, v decembri robí len 2 týždne, takže tieto 2 mesiace mu asi urobili škrt

rory29

Ahoj lamina, mozem sa opytat preco ides na konzultaciu az v marci? ty si to tak chcela, alebo on nemal skor volny termin?? to je strasne dlhe cakanie na konzultaciu :/

lamima

davidoff

potom aj mne pošli prosím fotky, ked ti dajú dole sádru, lebo som prekvapená skúsenostami dievčat, ktoré tú píšu. Snad ty budeš spokojná, nielen po tom, čo ti dajú sádru dole ale aj po 10 rokoch :-)
Ja som objednana na konzultačku kvôli prsiam v marci bud. rok k Cervenovi, tak mam ešte čas na rozmyslenie, či dám aj nos. Som ale hlavne zvedavá na jeho prácu.

davidoff

lamima

ok dám fotky do galérky potom tak môžeš kuknúť. Verím že budem spokojná aj po 60-tich rokoch :)))

lamima

davidoff

potom aj mne pošli prosím fotky, ked ti dajú dole sádru, lebo som prekvapená skúsenostami dievčat, ktoré tú píšu. Snad ty budeš spokojná, nielen po tom, čo ti dajú sádru dole ale aj po 10 rokoch :-)
Ja som objednana na konzultačku kvôli prsiam v marci bud. rok k Cervenovi, tak mam ešte čas na rozmyslenie, či dám aj nos. Som ale hlavne zvedavá na jeho prácu.

davidoff

baby

ja som sa rozhodla ísť na rhinoplastiku po tom, čo som videla moju susedu, že má dlahu na nose. Vtedy som sa odvážila že aj ja pôjdem. Ona ale nebola u plastického chirurga a išla do Ružomberku k nemenovanému doktorovi a tiež ide v marci 2012 na reoperáciu, celý nos má vykrivený do pravej strany, hlavne špičku. Takže preto som sa rozhodla pre plastického chirurga Mudr. Červeňa a poviem vám, vyberala som aj na základe recenzií ktoré má, a aj moje známe ktoré boli u neho. A čítala som o ňom články, že študoval sochárčinu, má teda vlohy na túto prácu, tak isto aj krásne kreslí a keď som išla ku nemu, absolutne som mu verila, je to veľmi charizmatický človek a na mňa urobil velký dojem :)) Takže preto som sa rozhodla ísť inde a nie do RK, lebo ani moja suseda dobre nepochodila a ide na reopku v marci budúceho roku.