Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

seyschelka

Lucy asi jediny kde mas sancu na pekny nostek myslim ze aj inde sa to da dosiahnut ale s obrovskym kusom stastia .No jedno viem u Kováča to je nerealne.

seyschelka

Lucy aj u mna to je viditelne a tiez nehovorim o milimetrikoch taktiez mam kamaratky a maju pekne sumerne nosiky z oboch stran to su uz vyhovorky mozno fakt moze byt nejaka minimalna asymetria ze tie profily niesu rovnake ale hrbol je hrbol a prepadnuty nos z predu deto ,alebo sa vyhovoria na zapal ako u mna som mala zacervenanu pokozku od leukoplastu a hned mi nasadil neunosne antibiotika .Teraz ani nikam inam ist nemozem s tolkymi implantatmi kto to da do poriadku ?Uz nikto .

seyschelka

Antibiotika som radsej vysadila lebo si este aj o zaludok pridem staci mi krivy nos rozpytvane ucho a zozrate nervy ...

seyschelka

A zmenit sa to moze to mas pravdu po prvej skusenosti viem ako sa to zmeni -k horsiemu darmo niekto napise mysli pozitivne atd ale to sa neda nejdem klamat samu seba ked viem ako sa vyvija ten nos ze ked to odpuchne prepadnute miesto bude este viac viditelne a ten nos budem mat s predu ako pismeno S .Nevadi som sa popalila poriadne som sa bala tejto druhej op lebo som vedela ze s tym nic neurobi mala som ist prvy krat do Novamedu a mala by som ovela vacsie sance na normalny rovny nos ako u hentohto sarlatana

seyschelka

Davidoff: Je to presne tak ako pisem a to uz mam za sebou dve operacie ked pozeram nejake videa ze ako tie baby vyzeraju po op tak mam az nervy na toho chirurga ze ja som uplne iny pripad ze by niekto povedal ze potrebujem plasticku operaciu.Je to zle neviem ci by si bola spokojna ak by si mala po operacii hrbol alebo z lavej strany prepadnuty nos a pritom aj dlhy povodny nos akoze zmena ziadna alebo minimalna za tolke trapenie a tolko penazi dakujem pekne.Ja som bola tiez v BB no u orl lekara ktorý nema cit pre estetiku ...Tebe vlastne co upravoval dr ?

davidoff

seyschelka

naozaj je to také zlé? Sa mi nechce veriť... ešte sa to predsa môže zmeniť, nie si dlho po reoperácii

seyschelka

Jaj vam je dobre co ste boli u dr.Cervena ja som verila ze aj iny to vedia ked maju tolke skusenosti ale ako ste pisali na to je treba to citenie aby mal chirurg ten cit pre estetiku a ten moj ju nema aj teraz mi dal stiep aby vyplnil priestor ktory bol mierne prepadnuty no zabudol ze ked ho da nerovnomerne ze to bude robit z jednej strany prepadnute znovu ako u blbcov vsak ked nieco nikde dam aby to malo efekt zlepsenia rozmyslam aj co to urobi a nie ze jedna strana nosa prepadnuta a druha hrbolata a potom mi na to povie ze zaidny clovek nema dva rovnake profily dobre mozno nema ale nemusi to byt az tak viditelne :) ako u mna hrozny chirurg este aj take antibiotika mi predpisal ze som cele dni z nich omamena a zaludok mam naruby nemam slov na toho cloveka uz ho nechcem v zivote vidiet .

seyschelka

Baby nieje o com ked rhinoplastiku tak jednoznacne dr .CErven ja som isla inam a lutujem to ten moj operater nedokaze vytvorit ani rovinu nie to este esteticky upravit nos