Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

davidoff

rory29

presne ako píšeš, bude treba masírovať, všetko mi doktor ukáže v piatok, povedal, kým je nos čerstvý, dá sa ešte pekne modelovať aby zotrval v nami požadovanom tvare. V piatok sa všetko dozviem :D

rory29

Jasné prosim si fotku potom, urcite bude pekny, a v dobrom zavidim ze uz mas uspesne po ...ako to budes mat so starostlivostou po zlozeni sadry? bavili ste sa uz o tom, nejake masaze? ja sa bojim aj toho ze nos sa moze casom zle zhojit alebo skryvit. co treba robit aby sa tomu predislo?

davidoff

a absolutne nebolí ani ma vôbec nebolel :)) keby som nemala dlahu ani neviem že mám operovaný nos. Prsia boleli, ale nos absolutne nebolel :D

davidoff

rory29

Ďakujem za opýtanie, je mi úplne perfektne :)) nosík vyzerá úžasne, aj keď mám ešte dlahu, v piatok si ho uvidím prvý krát, hneď pofotím a pošlem Ti fotku ak budeš chcieť. Ale špičku si vidím, je krásne za rovno nosných dierok a predtým bola úplne previsnutá dolu, tú špičku som mala ako papagáj, teraz je rovná tak som už teraz šťastná a teším sa na piatok, lebo viem že nosík bude super :))

davidoff

ja by som dovtedy chodila na reopky kým by som nebola spokojná :D Ale pevne verím že oko naozajstného odborníka bude vedieť ako správne postupovať. Len si treba dobre vybrať chirurga a plastického nie ORL. Určite choď ešte k niekomu inému. Ani nerozmýšlaj že by si to nechala tak. Do konca života by Ťa to neprestalo trápiť. Inak fakt je to strašné chodiť na operácie so strachom ako to dopadne a výsledok je o ničom. Ja si to neviem predstaviť, ale viem že sa to dosť často stáva hlavne pri rhinoplastike.
Lucy231 a Seyschelka držím vám palce aby ste aj vy boli konečne spokojné

rory29

A dalsiu operaciu uz neplanujes? ja som citala vela takych prispevkov kde baby pisali ze naozaj pekny nos sa im podarilo dosiahnut az po tretej operacii. Skus ist na konzultaciu k dr. Cervenovi ak by ti nevadilo tolko cakat, mozno navrhne jednoduche riesenie problemu a o pol roka budes mat krasny nos o akom si snivala. Netreba sa vzdavat :)

rory29

To mi je strasne luto ze vam takto dopadli tie operacie :(
Lucy, a ty si u koho bola na operacii? ja rozmyslam este okrem dr. cervena, od ktoreho ma odradza to dlhe cakanie nad dr. marsalom. Nemate s nim niektora skusenosti?? na neho som tiez pocula vela chvali ...

seyschelka

Este o tyzden mu pojdem povedat ze mu velmi pekne dakujem za to co mi vykonal poviem mu to narovinu nech si nemysli aky je skvely chirurg pojdem tam uz len kvoli jednemu povedat mu ze ako lutujem ze som nesla inam aj ked to na veci nic nezmeni mam to na srdci mu to povedat .