Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

rory29

Baby citala som tu vo fore, ze niekde sa nachadza nejaka galeria kde su fotografie z operacii jednotlivych chirurgov, viete ma do nej nasmerovat? to je na tejto stranke ci inde? nikde som to nenasla

lamima

ja som nezabudla :-) stále na teba myslím, lebo som zvedavá, kedže by som si aj ja chcela dať upraviť nos, a veľmi som zvvedavá na červenovú prácu, prsia odviedol skvelé, to je fakt skvelá prácička, ešte ňufák :-)

davidoff

lamima

si nezabudla?? Vieš ako sa teším, už sa neviem dočkať, taká som zvedavá a šťastná :))) viem že to bude super prácička, cítim to v kostiach :)))) už nech je piatooooook :o) hneď ako prídem pošlem foto :)

rory29

Mne sa zas velmi pacia nosy dr. Meštáka z Prahy. Kebyze byvam v Cechach urcite idem k nemu. Niekde som citala ze ho povazuju za naj plastickeho chirurga strednej Europy. Ma na nete galeriu aj videa na youtube, paci sa mi jeho praca...

davidoff

Lucy231

veru treba to dať do poriadku, aj keď na štvrtý krát to bude naozaj veľmi-veľmi zložité to dostať do požadovaného výsledku. Držím palce

seyschelka

Mas pravdu davidoff ziadny orl ale na zmenu treba kvalitneho plastickeho chirurga co mu niesu cudzie pojmy ako estetika a predvidavost nie ako ten moj asi necakal ze ked na jednu stranu nieco prida na druhej to bude chybat ----

seyschelka

Len sama som sa ponizila pred okolim nebola som spokojna so svojim nosom a aj tak to nieje ok po dvoch op kolegyne v praci len krutia hlavou nastastie len blizky vedia co som podstupila.Nikto nikdy by nepovedal ze mam za sebou dve plasticke operacie a tretia nehrozi po takych skusenostiach mozno niekedy ale uz inde tiez som chcela ist k dr .Cervenovi len ma odradila ta cakacia doba tak bohuzial je to ako je ale nos nieje vsetko ale mohlo sa to podarit som mlada a nos ma tazil dlhe roky ...neva...musim byt silna

seyschelka

Lucy nepojdem sa ponizovat len mu poviem svoje co som si od zaciatku myslela uz predtucha mi hovorila aby som nesla k nemu no nepocuvla som a slepo verila a na to som aj doplatila s tymto nosom co mi vytvoril sa da zit ked si ho nikto nebude priliz vsimat nevadi nechcem byt dokonala :) ale jemu poviem svoje a sam pochopí ze o com hovorim