Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

rory29

dakujem davidoff, bude to nakoniec asi dr. Cerven tak som to chcela od zaciatku a ten pol rok uz vydrzim, ked som vydrzala doteraz. Uz sa len rychlo objednat na konzultaciu :) a termin operacie ste si dohodli hned na konzultacii?

davidoff

rory29

áno dlho sa čaká, ale veľa krát sa stane že niektorá ochorie a môže ísť druhá. Inak áno, on študoval aj sochárčinu a preto má nadanie robiť rhinoplastiky, prsia, skrátka vidím na ňom že ho to baví, čo robí a je detailista. Ja môžem len samé superlatíva na neho písať. Skrátka ako človek je iný, ja som bola aj u iného plastického chirurga, ale som šťastná ako som sa rozhodla. Ten vnútorný pocit napovie. Tak sa dobre rozhodni, lebo je to velké rozhodnutie, komu sa zveríš do rúk. Ja som ŠŤASTNÁ že som prešla jeho rukami :)))

rory29

este by ma zaujimalo ako si sa k nemu objednala na konzultaciu? ja som nasla nanho nejaky meil na nete, vcera som mu napisala no zatial mi neodpisal, tak neviem ci mam cakat alebo sa radsej telefonicky objednat u sestricky ...

rory29

Dakuujem davidoff ja si tiez myslim ze je to spickovy doktor ja som si ho vybrala preto lebo som citala o nom same dobre referencie a hlavne aj kvoli tomu (mozno to bude zniet smiesne) ze ma vie pekne kreslit :D ze je vytvarne nadany, a to si myslim ze prioritou kazdeho dobreho chirurga mat esteticke citenie aby operacie dopadli co najlepsie :)
Som rada ze ti operacia dopadla dobre ze si spokojna, ja by som sa u nho asi tiez nebala zleho vysledku. Jedine co ma odradza trochu je dlheeee cakanie na zakrok. Ja by som isla najradsej na operaciu o mesiac dva, no viem ze u dr.Cervena sa caka aj pol roka. Prave preto som uvazovala aj nad dr. Marsalom, ale radsej by som sla k Cervenovi. AAAAch je to velka dilema :)

davidoff

rory29

ahoj, ja sa rada s Tebou podelím, lebo ja mám len dobré pocity z operácie a aj po nej. Absolutne žiadna bolesť, sestričky sa starali tam o mňa ako keby mamina okolo mňa behala a čo sa týka doktora, ja nemám slov na neho, jeden charizmatický človek, na ktorého budem určite spomínať celý svoj život. Neviem čo by Ťa zaujímalo. Mne ide dávať dolu dlahu o týždeň v piatok potom by som Ti poslala fotku keď už budem mať dlahu dolu. Inak mi robil aj prsia a výsledok som už videla dnes 4 dni po operácii a som neskutočne spokojná, len ľutujem že som do tohoto všetkého nešla už dávnejšie :)) Nemáš sa čoho báť, si sa rozhodol/a pre super chirurga, ja som jeho práce videla naživo, boli u neho moje kámošky, známe a videla som aké má práce a bola som rozhodnutá ísť len ku nemu, je to skrátka PÁN doktor :)

rory29

Ahojte, chystam sa na operaciu nosa k dr. Cervenovi, zbezne som si diskusiu precitala a viem ze davidoff bola tiez u tohto doktora, chcela by som ta poprosit a aj ostatnych, ktori u nho boli ci by ste sa mohli so mnou podelit o skusenosti z priebehu operacie, z doktora, zo starostlivosti na klinike ..- a tiez ak by to bolo mozne o nejake fotky pred a po zakroku. Dakujem velmi pekne

davidoff

jeeeeeeeej už dýcham nosom, super pocit, na budúci piatok dole dlahu a už len čakať ako sa nosík vyvinie :))) jupííííí

seyschelka

Lucy ja uz to necham tak ako je ten moj nos dve operacie uplne stacili aj ked vysledok nieje uplne podla mojich predstav ale je to lepsie alebo mozno ani nie proste to uz nejdem riesit lebo tiez sa zblaznim.