Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

seyschelka

Urcite to urobil dobre nie ako mne Kováč ze aj po dvoch operaciach mam nos krivý a hrbolaty...Som z toho sklamana a z toho cloveka znechutena uz nikdy v zivote ho nechcem vidiet.

lamima

poslala by si mi na mail fotku, aký si mala predtým? aj ja ti pošlem, aký mam, aspon budem vedieť, či budem potrebovať riadny zákrok :-)
inak som strašne zvedavá, ako ti to urobil

davidoff

lamima

tak si predstav že ja som povedala svojmu doktorovi že to nechám na neho, aby som ho už nemala hrboľatý ale rovný, to bolo všetko. Veru poviem Ti, veľmi som mu dôverovala, keď som to všetko nechala na neho. Ja som neprišla so žiadnym nosom, ani predstavou aký by mal byť, jedine aby bol pekný a rovný, nie papagáji ako som ho mala. Takže ver, že aj ja budem veľmi prekvapená aký nos budem mať, ale vôbec sa nebojím, lebo viem že ho budem mať TOP :) Cítim to v kostiach :)))

lamima

davidoff

inak ja tu čítam v článku o rinoplastike, že niektoré pacientky prinesú fotku, že takýto nos chcem :-)
ty si si tiež doniesla fotku? alebo si povedala dokimu iba svoju predstavu, alebo že iba trošku menší? čo si mu vlastne povedala, že aký chceš?

davidoff

lamima

ja si tiež myslím, treba si dobre vybrať chirurga, ale plastického, nos je najťažšia operácia, aspon všade čítam že sa píše, že je to veľmi náročné. Preto treba vsadiť na TOP chirurga, nech je všetko ako má byť :o) Držím palce, je to úplne bezbolestné :))

lamima

no ved ja si tiež radšej počkam, sú na neho samé dobré referencie a chcem to mať urobené kvalitne, aj ked v marci mi dajú termín až niekedy na konci roka, ale nevadí :-) už sa teším, ked aj ja budem "vylepšená" závidm baby, čo to máte za sebou :-)

davidoff

ale ja som šťastná že som bola u neho :) Nos si síce uvidím v piatok, ale prsia nemajú chybu, čo mi robil :)))