Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

tchibo

Ahojte,
Liza8, takze ides na to? Drzim Ti palce a verim, ze to dobre dopadne.
SIM, si ma potesila, ze Kovac nerobi hore nosy, mne by sa to vobec nehodilo hlavne kvoli ustam a brade.
Ja uz zacinam mat pomaly stresy z opky, ale dufam, ze to prezijem.
Ozaj a dalo sa Vam pocas toho 1w po opke nieco robit? myslim, citat knihu alebo tak, alebo ten opuch bol taky velky, ze ste len lezali a boli radi, ze ste? A mali ste niekto nejake vazne komplikacie? Pripadne, myslite, ze budem moct ist po vybrati dlahy sama autom? Kedze za Kovacom cestujem, tak musim mysliet aj na odvoz.
SIM, nemohla by si mi poslat foto? lenitnes@gmail.com
Lebo som zvedava, ze ako to vyzera po oprave a ze s ci ten rozdiel tak vidno.
dakujem

liza8

sim

hm simcek, takze vravis, ze ked mu poviem, ze nechcem ho mat nejako dohora, ze sa mi to nepaci a nebude sa mi to ani hodit, tak mi ho spravi pekne?:)
lebo ja mam z toho najvacsie strrrreesy :P

S1M

liza8
Mam ju len kusocek dohora. Vyssie by to bolo otrasne a nehodilo by sa mi to. Kovac ma pre horenos cit :)
scajuska
Citit budes, ze ti tam nieco robia, ale nebude to bolest.

scajuska

ahojte.. chcela by som sa spytat ze ked mi pojdu sekat aj kost lokalka nie je vhodna alebo to vobec nebudem citit?pretoze ked som si dala vyberat znamienka mala som to sice umrtvene ale trochu som to citila tak neviem.dik :-)

liza8

dakujem oriesok, sim :)...povzbudili ste ma, fakt zlate.

no a simi, tebe ked dvihol spicku nevadilo ti, ze je viac dohora? bolo to v pohode? pekne? :)

S1M

liza8
Ahooj, neboj :) ono to nie je take strasne, Kovac pri opke s tebou debati a ani nebudes vediet a bude po tom. Sem-tam budu tie neprijemne veci ako injekcia ale inak v pohode. Ja som mala strach, ved to ma asi kazdy, ale preslo to :) Kym ti nic nebudu sekat a lamat tak sa lokalky nemusis bat, fakt tam budes citit len taky tah v dierke, ine nic :)

Oriesok_

Aha tak neviem teraz čo presne mysliš. Ale nevadi. A neboj nebude dohora :-) len mu to musiš presne povedať ako to chceš.

liza8

oriesok
lenze ja tam praveze nemam vcucnutu tu jednu stranu:), to som povedala, ze keby islo iba o to, nejdem, ale ja tam mam z chrupavky vyrez- u mna je jamka hore medzi kostou a chrupavkou- na tom :). A tu spicku neviem co s nou, lebo zase nos dohora nechcem:(..ale snad, ked mu poviem iba tolko, ze nech nemam iba ovisnutu kozu tam, ale ziadne extremy a nie nos dohora, tak hadam mi ho tak nespravi:(

Oriesok_

Liza8 no ak to tak citiš že si s nosom spokojna a nevadia ti tie chyby tak na op, nechoď, ako chceš je to na tebe. Ja som zase taký detailista že mne vadi aj ta "vcucnuta " strana ako maš ty. A ja mam na nose aj trošku krivu kosť taj aj kvôli tomu chcem isť znova. Ale zase ak to zoberieš z inej stranky tak dr Kovač si veri a preto ťa od op neodhovaral asi ma dobre skusenosti s tými prepadnutými stranamai inak by ťa odmietol operovať. A dones si zo sebou nejaku fotku ako by si si predstavovala to zdvihnutie špičky a maš to. Už mu len musiš veriť.