Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

S1M

liza8
Neblazni, nic nebudes vidiet, ved budes mat cez tvar plachtu s otvorom len na nos :) A infuzku davaju, naladovku nie. Injekcie bolia dost, ale to asi tak minutku-dve kym ti to neumrtvi, potom budes citit len taky tah v nose ked ti ho bude otvarat ;)

lienocka12345

caute opäť, mám takú otázočku, že ako to je s platením. či sa platí prevodom bankovím alebo ako? a kedy pred op alebo časť pred a časť po. diky moc

liza8

sim

diky simcek, ty si zlata :)..one, a prezijem tie injekcie a infuziu??? to mi daju presne ako pri prvej infuziu do ruky, tam nejaku naladovku a opichaju ma celu? A este ubehlo ti to rychlo, ci uz si nevedela obsediet? Dufam, ze je to tak, ze som pri nej trochu oblbnuta a nevnimam vsetko tak ostro ako teraz :)...

S1M

liza8
Nemas sa vobec coho bat. Lokalka pri malej uprave je nic. Budes mat pocit, ze musis stale prehltat (ja som mala pocit, ze sa zadusim, ze mi nieco steka do hrdla) - bude to takym roztokom, co ti znecitlivie nos a hrdlo. Inak ziadne zle pocity :) Mala som to milionkrat menej opuchnute ako po prvej operacii ;) Nuz co, nalavo v spicke budem mat taku rozdrvenu chrupavku asi do konca zivota, ale tak lepsie ako to bolo, len som smutna, ze to nedopadlo lepsie ako to je.

julia123

Baby ako sa k vam spraval chirurg ak ste si chceli dať na nose niečo opraviť alebo ešte upraviť? Aj vam sa zdalo že je na vas akoby nahnevaný? Že si asi myslel že je 100% odbornik a k nemu si už nikto neda nič opraviť? No stalo sa mne sa na nose niečo nepači ale nepači sa mi už ani chirurgove čudne spravanie. Tak by som chcela vedieť vaše skusenosti. Ďakujem.

lienocka12345

ahojte , chcela by som sa spytat, ze ak idem prvy krat k chirurgovi, mam mu doniest ako by mal moj nos vyzerat alebo nie? chcela by som to urobit nejako s mojou fotkou len neviem ako, mate nejake skusenosti?

tchibo

Ahoj Liza8,
no celkom dobre spravy od Kovaca. Ja chapem, ze si nerozhodna, ale asi by som si dala od neho poiradit. Hlavne, ak si po 1 opke nemala vyrazne problemy, tak by som mozno sla. Ale je pravda, ze tvoj nos vyzera super uz po prvom raze. Inak, nebyt toho, ze som si musela zmenit termin opky, tak by sme sa toho 06/9 tam mohli stretnut. Teraz ma presunuli az na 20/9, lebo na 13teho uz mlai 5operacii.
No a ja by som asi lokalku nezvladla. Ale zrejme davaju naladavku, lebo inak neviem, ci by som neusla spod skalpela.

Lienocka, mne zase Kovac vravel, ze nebudem moct nosit okuliare 6 tyzdnov, lebo nech mas ram akokolvek lahky, vzdy je tam nejake ten tlak na nos. Ale zrejme zalizi, ti sa lame aj kost alebo nie. Ja planujem sosovky alebo si vraj zvyknu niektori okuliare lepit na celo, aby nelezali na nose:)

liza8

sim

ale co, mas to pekne podla mna:)..ja by som uz za nim nesla, ked sa to na 2.x nespravilo, tak uz sa to asi nevylepsi ani na treti, ved hlavne, ze ti to o nieco skraslil a to bol ucel:)
..inak- ty si mala po reoperacii velmi napuchnuty nos??? alebo to je uz iba trochu?
ja sa lokalky aj celkom bojim... ze ake to je...

S1M

liza8
No ja si ani nespominam, kedy sa mi predelila ta spicka na dve casti, ci to bolo hned alebo po reoperacii. Sice mi opravil chrupavku v spicke, ale stale mi vyskakuje, aj ked uz nie tak velmi. Je deviovana ci ako to povedal. A to, ze je nos do strany aj po operacii neviem, mozno som cela kriva tak musi byt aj nos... Neviem ci mam za nim este niekedy zbehnut.

Oriesok_

Liza8
aj tak je to super že ti to nevyhovaral tu reoperáciu iny by možno povedalal, že si to nikto nevšimne alebo je to dobre... lebo predsa len zadrmo sa viacerým do toho už nechce :-(. ja nedokažem davať uplatky, preto mi asi povedal že je to dobre ... ale aj tak celý život budem nato pozerať v zrkadle aj nato že mi ide trošku znova do strany. čau zatial