Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

brekeke

S1M:
no tak to aby som zacala setrit...
a inak ako dlho budem vyzerat spuchnuto a s modrinami? stihne mi to zmiznut do 2 tyzdnov?

liza8

sim
myslis, ze nieco komplikovanejsie? ja neviem, mala som strasny nos:D ...ale moze byt.
Kolko dostanem tych injekcii? dufam, ze len jednu..Boli to teda viac ako obycajne injekcie, vsak?:(..inak to nebude nejako bolestive okrem tej uvodnej ihly?

S1M

liza8
Nuz co.. mozno som tam mala nieco komplikovanejsie. Nebooj, lokalka je v pohode az na tu onjekciu, ta boli kym ti to neznecitlivie. Inak pohodaa, bude to tam asi chladno zo stresu ale inak nic zle necakaj. Mozno ta bude este stale nutit prehltat koli umrtveniu. Ved ja som to prezila, tak aj ty prezijes :)

liza8

sim
no myslim, ze teba o tyzden skor ako mna:D...mozno ani to nie, takze je to zanedbatelny rozdiel na to, aby kolisali ceny:D...a robili mi uplne vsetko:D...takze neviem, preco som to mala z vas najlacnejsie, ale som rada:)...kto ti stanovil sumu? lebo ja som sa na prvej konzultacii pytala pana dr. kovaca,ze kolko? a on 700e, tak som tolko doniesla na operaciu a nic som sa nikoho ani nepytala ani nic a nikto ani nenamietal. Vobec ma totiz nenapadlo, ze by som mala platit inu sumu, ked mi to dr. povedal takto:)

Baby

ja sa bojim tej lokalky. Prezijem to??? :(

vlcik

Oriesok_
Dvakrat som bola v CA a cakam na tretiu. Neboj sa, urcite sa postaraju, je to aj v ich zaujme, aby si nic necitila.
S1M
Mne vsetky opuchy stiahol odvar z repika. Zvonku aj zvnutra nosa.

S1M

brekeke
Cele ti to urcite nepreplatia.. ja som mala tiez stazene dychanie koli prepazke, ale platila som si plnu sumu.
liza8
Ja som platila 750€ za septorhinoplastiku u Kovaca. Neviem z kadial beru tie ceny. Pritom nam robili asi to iste. Mna operovali skor ako teba, ze?