Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

liza8

oriesok
ale mne nemoze z druhej strany ubrat, tu mam peknu, nie je tam dovod uberat, lenze z tej opacnej mam viac vyrezane a vyzera to skor ako ked odkrojis trojuholnik z torty, ale zamozrejme toto je az zvelicena predstava, take strasne to vobec nemam:D...nie je to iba, ze by som mala na jednej strane trochu viac vcucnutu kozu ako na druhej:D...ja tam mam vyrez z chrupavky, keby som mala hento, v zivote by som sa tam uz neukazala:D..ja vlastne stale neviem, ci tam mam ist:(...mam z toho taku dilemu...

nema tu z vas niekto nahodou skusenosti s tymto? ci mi mierne podvihnutie spicky nepokazi nos? alebo nebude siroky? alebo tieto stepy?:(..napiste, lebo hoci mam tieto chyby na nose, som s nim v podstate spokojna...neviem, je lepsi od povodneho velmi..nechcem to pokazit, a ani na infuziu sa netesim:D...utrpenie pre mna

Oriesok_

Liza8 sak ano ak netreba uberať tak nie :-), som myslela že ti spravi taku jamku aj na druhej strane :-) ale ak ti povedal že na druhu radšej prida tak nech prida veď vie čo robi a ako to ma vyzerať aby to bolo prirodzene. Ja to mam tiež nesumerne mne to chirurg nechcel opraviť škoda neveri si a boji sa že to pokazi. A ja sa zase bojim isť k niekomu inemu. Možno za 20 rokov si zvyknem nato že mam nos z každej strany inak. Budem stara a popri vraskam po celej tvari už mi to bude jedno len dovtedy nato budem asi stale pozerať :-(. Niekedy zavidim tým dievčatam čo maju pekný nos po operácii na prvy krat a ak nie na prvy tak na druhy lenže mne už chir, nedal šancu mať ho pekný na druhý krat, je mi to trošku ľuto a zase sa aj bojim že to iný pokazi ak už mi to tento nechcel opraviť. Ale aj tak spýtam sa ho nato znova.

liza8

oriesok

nieeeeeee :), uberat preboha nie, to by som si ani nenechala do toho rypat sekat, nic mi uz nebude uberat z nosa (uplne nikde)..len tam, kde to mam take akokeby vyseknute da blanku a do spicky myslim, ze len ten steh a to je vsetko. Do kosti ani do chrupavky nebude rypat..teda ak sa nerata prisitie toho stehu :)...

Oriesok_

SIM
prosim ťa neposlala by si mi foto ako to maš teraz po oprave? Ja mam špičku nosa tiež jednu stranu čudnu tak by som chcela "porovnať" diky moc
katrin_222@azet.sk
Liza8 držim palce potom sa ozvy :-) a to ti bude vlastne pridavať z ucha do tej prepadnutej strany, však? Nebude ti z tej rovnejšej uberať?

sabina1205

Baby, prosíííííím, mohli by ste mi poslať fotky pred a po, alebo aspoň výsledok od Dr. Kováča alebo Maršála, lebo sa stále neviem rozhodnúť ku komu ísť.
Prípadne poradte, pre ktorého sa rozhodnúť, ktorého by ste mi odporučili.
Ďakujem pekne..
môj mail: eeevitka@gmail.com

liza8

simcek
diky..aaaaaa ved to ja viem, ze budem prikryta, aby som nic nevidela:D:D...ale som myslela, ze budem natolko mimo, ze si to tak nepripustim, lebo keby som si teraz predstavila, ze no dobre, kukaj hore, idem ti opichat nos a otvorit ho, asi by som namieste odpadla:D...tak dufam, ze vtedy budem nejaka oblbnuta alebo co..ty si nebola?
ALE DA SA TA LOKALKA PREZIT V POHODE? ALEBO JE TO OVELA HORSIE AKO CELKOVA???
:-(...Opuch bol iba maly? ci kolko ti to odpuchalo? A ty este teda planujes ist za dr. kovacom? ja by som sa na tvojom mieste iba opytala, co si o tom mysli, ako som urobila ja, ci by radil, alebo skor neradil do toho rypat...ja by som uz sama najradsej nesla ani na druhu
:(, nie som na to povaha, nechat sa dobrovolne rezat a chcela by som tuto kapitolu svojho zivota uz uzavriet, som rada, ze mam novy nos, tak len preboha, nech to bude ok aj po tomto dotuknuti a stacilo...podla mna ty ho mas uz uplne super teraz tiez...ale ako chces..len ja vravim, ze uz nechcem ist ani na druhu, nie este na tretiu:)..

oriesok

nechcela som z ucha, ale dr. kovac povedal, ze mi tam chrupavku nejde davat, len taky povlak- blanku a to je z ucha...som sa zhrozila, no tiez vravel, ze ucho je to najmenej, oni to beru len tak zvnutra, to ani nie je vidiet a len malinko ti vezmu..

Oriesok_

Jasne SIM choď sa a nim opýtať prinajhoršom ti vynada že čo zase otravuješ a potom sa tam už v živote neukažeš :-D pôjdeš inam. Ja by som šla na tvojom mieste sa skusiť opýtať za nim. Ja sa tiež chystam za mojim chirurgom znova,

S1M

Baby, mam ist este za doktorom ked mi chrupavka v spicke vyskakuje? Hlavne ked sa usmejem, je taka zdeformovana a potom si to musim vtlacat naspat. Vobec sa to uz nemeni...

Oriesok_

Julia123 ak už bol k tebe nejaký urazeny alebo daval najavo že otravuješ tak je to len o uplatkoch. Ale aj tak je to hrozne že si za operáciu zaplatime a ak je problem alebo sa nam niečo nepači na nose tak už zase platiť len preto aby sa reopácia podarila alebo aby sa k vam chirurg nespraval arogantne. Ja som už pisala že uplatky nedokažem davať preto mi asiu aj chirurg nechcel spraviť nos sumerne ako tebe Liza8 iný chirurg. Aožno sa vyhovaral na zdeformovanie nosa ešte väčšimi jazvanmi ako teraz. To keby neexistovalo riešenie tak by aj tie baby čo maju fakt hrozný nos po prvej op. museli tak žiť do konca života.
Liza8 a bude ti tam davať chrupavku z ucha? :-)