Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Lucia2

Silviklh
chcela by som velmi vidieť aký ti spravil dr noštek, poslala by si mi prosim foto spredu a z profilu? Ďakujem lucia427@azet.sk

silviklh

peter25,
mna sa dr pýtal,či si vyberiem sama,alebo mi to vyberie on a načo sa mám drbať 35 km??vybrala som si sama,a nic ma nerezalo,iba ma to steklilo (aj kvoli tomu som si to uz vybrala) islo to v pohode,bol to len obvaz tam nastrkany a aka to ulava!a uz to bolo treba vybrat aj o den skor,uz to bolo cele od soplov..mala so msi to vybrat,ked uz mi nebude tiect krv a ta uz netiekla na druhy den..

Lucia,mna operoval uzasny dr.ČERVEŇv BB,mam krasne nosne dierky,kt.mi spravil aj ked so mho neziadala,bola som milo prekvapena a mam ho krasne rovny a uzky :))

Lucia2

Tak tak presne ja ak si niekoho oblubim tak k nemu idem rada aj s iným problémom, prečo nie? Ale ak sa on zachova nejako zle a ja budem z neho sklamana tak jasne že ma to bude mrzieť, ale možno si oblubim zase niekoho ineho.

Jahoda_

Lucia2 to ano ale nie je jediny ORL v BA:-) možeš isť k hocikomu s mandiami. Ale chapem to ak si niekoho oblubiš a nakoniec sa k nemu už neodvažiš po zlej skusenosti tak to potom aj mrzi, nie?

Lucia2

Znamy nikto iba ja, preto som sa spýtala tu že či to ma vyznam ho žiadať o nejaku malu opravu neviem ako sa zachova, zase nechcem si ho pohnevať, možno ho budem v buducnosti potrebovať ak budem mať iný problem napr s uchom, mandle... :-)