Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Katie 82

Michael86: ja neviem, podla mna je vzdy ten nos lepsi, ved ti chirurgovia vedia co robia.
Len sa na to musis pozerat realisticky, a nie na nom potom hladat aj tie najmensie chybicky. napr ja by som si tiez vedela predstavit, ze by bol este trochu mensi ale som spokojna, lebo ked to porovnam s povodnym tak je to ovela lepsie. Len musis ratat s tym ze je to zmena (z profilu aj zpredu), mozno na to si potom clovek trochu dlhsie zvyka...

Michael86

Nesnivam nechcem mat nos (aj ked by som chcel ) uplne dokonalý presne to potrebujem aby bol lepsi ako pred op neviem nech sa ozve niekto kto ma nos po op este horsie nez pretým ,mozno sa tu stazuju len ludai co cakali zázraky

Katie 82

Ahojte,

ja som bola na OP cca pred rokom, a s vysledkom celkom spokojna. Nos nikdy nebude na 100% taky ako si ho vysnivate s tym do toho aj musite ist, netreba sa fixovat na nejaky konkretny vysledok, ale vysledok bol urcite lepsi ako povodny nos. Po 9 mes mi ale sam chirurg navrhol upravu, lebo mi trochu klesla spicka - to bol ale problem, ktory nebol podla mna pre druhych viditelny. teraz som mesiac po reop tak zatial este boli, a vyzera podla mna tak isto ako tesne po 1. operacii.

Michael86

Ak by sa tu dalo dat foto tak mi verte ,ze by som to tu zaplavil mojim krivým nosom ja sa hanbim ,ale nech vidite co je vidno a co je len malichernost

Michael86

Urcite mas pekny nostek a zbytocne sa trapis vytvoril sa u teba mozno ten stav "z nosu " u mna je prirodzený no myslim ,ze u teba nie ak sa nehanbis posli foto pred a po hm ? michael866@azet.sk

Michael86

Ale hrbol uz nemas to je hlavne,ze je do strany ?To si nikto nevsimne mozno si to len ty teraz privelmi vsimas a robis si stavy podal mna mas celkom v pohode nos oproti mne tak uz to bude u tebe asi naozaj na tu cajlu :) ak nie tak posli foto hm ?

Iva_

Michael tak tomu ver že aj odbornik na nosy s 20 ročnou praxou ti necha nos nakrivo ak mu nepovieš že ho chceš vyrovnať. Jednoducho čo nepovieš ti nespravi a ja blba som spravila chybu že som si viacej nevšimala môj nos za celý život a chirurga neupozornila nato, aby mi ho aj vyrovnal. No ak by som to vedela tak mu to poviem len ja som na ten môj nos nikdy tak dobre nepozerala a nikdy som si nevšimla že je do strany. A ak by bol odbornik ako si hovorí tak by vedel že ak sa nos nevyrovna bude to po odstraneni hrboľa viacej vidno (to mi povedal iný chirurg)

Michael86

Toho sa aj ja bojim ,ze sa to nepodari a budem rok musiet trpiet a zhanat cash na new operaciu ja nechcem mat taketo problemy fakt mam toho aj teraz dost,ze s takym nosom nedokazem nikam vycestovat a zijem medzi styrmi stenami, vacsinou svoj handicap riesim chlastom co mi celkovo este ubera na psychickom zdravi.Ja som uz zrelý na tu cajlu teraz :)a nie to este ak by sa to nepodarilo ,alebo ak by to bolo horsie ako je teraz ...Neverím ,ze to moze byt horsie ved mne staci odstranit ten hrbol vsak chytím dlato ,alebo co a je to dole a hotovo sám by som si ho odstranil a nenechal by som si nos krivý tak nech mi nikto netvrdí ,ze skuseny chirurg robí krivé nosy ...Ma porazí uz som bol rozhodnuty ,ze do toho idem no zase mam pochybnosti ach jaj mam ja za problemy normalne zavidim tym ludom co maju normalny nos si v duchu poviem ani si neuvedomujes aký mozes byt stastny ,ze nemas take problemy ako ja ...Dobre su aj horsie ,no nech skapem kazdy vecer prosim,lebo aj tak nedokazem byt uz stastny

Iva_

Michael86
ano hra tam ulohu aj hojenie ale nie je pekne od chirurga že sa tvari aký je ten nos pekný ak ide celý nakrivo, toto ma vie tak rozčuliť, robia z nas debilov čo by mali isť na cajlu.
A to že ti necha nos naschval nakrivo ako mne ešte mi to aj povie do oči že mi ho spredu nevyrovnaval tak takýto chirurg by vôbec nemal operovať. J eto nezodpovedný debil ktoremu išlo iba o peniaze a to že som celý rok do reoperácie preplakala aj hocikde na zastavke, v praci za stolom, alebo len tak doma tak to ho nezaujmalo, že som mala z neho nervy v haji a doteraz ľutujem že som k nemu šla vôbec aj na tu reoperáciu veď ako som zistila je kopa milých chirurgov čo robia pracu zodpovedne, len ja krava nie a nie isť inam a tak som aj dopadla aj tak musim isť na ORL a zaplatiť 3x toľko, pretože keď som povedala v štatnej ORL kto maoperoval tak ma chirurg hneď odmietol. Hneď ma napadlo že sa neznašaju a tým padom aj jeho pacientov neprijimaju a ešte k tomu bez uplatku.