Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Ja asi pojdem radsej k dr .Červenovi ,lebo ako tak citam u dr Kováca je to tak 50 na 50 ,ze sa opka podarí a to je dost velke riziko ,aby mi kvoli hrbolu potom isiel aj nos do strany a aj samotny hrbol ostane len budem o kopu penazi lahsi .Mna uz porazí z tych chirurgov tak bud viem a budem operovat ludi poriadne ,alebo kaslem na to a nebudem ludom sposobovat utrpenie a krmit ich falosnou nadejou ,ze ten nos bude pekny a vysledny efekt je uplny opak ...Nechapem ako moze palsticky chirurg co robí celý zivot nosy urobit nos krivý ma porazí

janchili

Ahojte:) ja som rok a pol po komplet rhinoplastike u Dr. Kovača.. vsetko je fajn, keby sa mi nebol nos zahojil s jemnym hrbolom na boku a spredu uplne leti do jednej strany... som z toho nestastna, lebo som konecne chcela mat klud a normalny nos a zas je krivy... mam uz dohodnutu konzultaciu u Dr. Kovaca ohladom reopky... ale stale sa bojim lebo ma Dr. varoval ze to moze dopadnut aj horsie ako terajsi stav-ze vzdy je tu male percento-10%...(to mi vravel ked som rok po opke vymyslala)... tak co? ist ci neist? bojim sa ze sa to operovane tkanivo po opatovnej operacii uz uplne "poondi" a urobia sa mi tam nesumerne hrboly atd... :-/ co vy na to? ake mate skusenosti a informacie? diiiik

Iva_

Michael86 potom sa aspoň ozvy ku komu ideš :-), jo? A držim palce aby si nemusel riešiť reoperácie, lebo to je na tom najhoršie a hlavne to čakanie rok a možno na dalšiu reoperáciu dalši rok... mne tie dni strašne dlho trvaju do tej reoperácie už by som chcela mať po tom a dufam že nebudem musieť čakať dalši rok na dalšiu reop. To by ma už šlahlo a radšej nech ma daju potom na cajlu s tabletkami na nervy :-D maj sa zatiaľ.

Michael86

Uz nenapisem ani slovo ,lebo ten čo veľa kváka okolo toho just na to doplatí a bude potom nestastny tak ozvem sa po opke ,prajem vam vela stastia nech aj vy uz mate pokoj čo sa týka tejto problematiky

Michael86

pisem ako tatar lebo zijem musel som hodit nos za hlavu aj ked ma to nesmierne velmi taží je to tažké no dufam ,ze coskoro sa vsetko zmení

Michael86

Dnes som zistil ,ze kvoli tomu urazu mi vybocila ja prepazka uz sa to pekne kopí no idem do toho nech sa deje co sa mááá áááá áá

Michael86

Este som nebol na konzultacii no mam termin na buduci mesiac a druhy termin az na jul u ineho chirurga tak som zvedavy co povie ten prvy a aky z toho budem mat pocit .Obcas ma prepadnu obavy ,ze co to vlastne vymyslam vie o tom rodina aj okolie a ak to nedopadne dobre bude to riadny pruser .

Karinn

Boli ste prosim niekto na operácii u dr Hajeka v BA? Ako ste spokojný s operáciou? Ja som trošku sklamana, lebo zo začiatku som mala nos celkom OK ale po dvoch mes. som mala na chrupavke hrbolček. Idem inam na opravu pretože k nemu sa už bojim isť, vraj chirurgovia sa menia v spravani ak ide o opravu a to by asi k ničomu neviedlo bez normalnej komunikacie. Chcela som sa iba informovať ak ste u neho niekto boli ako ste spokojní... no ja bohužiaľ nie a myslim že ho to už ani nezaujima, iný chirurg mi vravel že mi vznikol tzv. papagaji nos :-(( hm. snaď to dobre dopadne veď budem znova platiť inde takže nebude to zadarmo tak dufam že to bude už OK.