Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Maya_chic

Zdenka - prosim ta mozes mi napisat viac co ti pobabrali? ja som na 95% rozhodnuta, ze pojdem k nim, treba mi urobit aj prepazku plus zmensit nos chcem, ale teraz si ma s Chirmedom nastrasila :( na stranke co maju nosy sa mi pacia...

kam potom ist :(

zdenka12

asdfka
neviem, čo presne tým "panebože" myslíš, ale tu nepíšem preto, aby som niekoho bezdôvodne očierňovala, ale aby som pomohla iným, aby vďaka dr. Kačmárovi a spol. nedopadli tak, ako ja
na základe vlastnej skúsenosti ti radím, ak už naozaj chceš túto úplne zbytočnú operáciu podstúpiť, vyber si ORL pracovisko, zvlášť, ak ti majú robiť niečo aj s prepážkou

zdenka12

asdfka
"blahoželám" k výberu Chirmedu, je to najhoršie zariadenie, aké si si mohla vybrať, so žalobou na krku pre zbabraný nos, viem o jednej a veľmi ľutujem, že som tak nepostupovala tiež, okrem zbabraných nosov sú na nich sťažnosti aj pre operácie prsníkov, ktoré robia najviac, ale ženám ostávajú viditeľné jazvy, na čo dr. kačmár tvrdí, že bez jaziev sa operovať nedá, čo je síce pravda, ale plastický chirurg musí vedieť operovať bez viditeľných jaziev, čo tento "expert" ani jeho kolega nevie
byť na tvojom mieste, blahorečím osudu, že ma niekto včas varoval
ale zdá sa mi, že som tvoj nick už tu videla a vzhľadom na obsah tvojich odkazov som si nie istá, či si skutočný záujemca o operáciu alebo recepčná z Chirmedu snažiaca sa nahnať si pacientov a tým aj peniaze, o ktoré predovšetkým osadenstvu tohto zariadenia ide, veď uvidíme podľa toho, ako zareaguješ na tento odkaz
a ešte na záver: to, že v Chirmede nevedia robiť nosy, ti potvrdí každý iný plastický chirurg v KE, len sa treba opýtať na viacerých miestach

Bibko

Ahojte.. tak to mam za sebou. V pondelok ma operovali v TT, ziadne bolesti ani po OP, len stale slzia oci. A vyzeram dost biedne, ale snad sa rychlo zotavim. Som cela opuchnuta a to nehovorim o tym monokloch :). pevne verim, ze to vsetko stoji za ten vysledok.

Michael86

Dakujem za odpoved ja idem o par dni na konzultaciu som zvedavý co mi povie,že co sa s tým dá robit ak sa vobec nieco dá :)

Jahoda_

Michael86
bola som za nim asi pred mesiacom žeby som si chcela dať reoperovať nos po inom chirurgovi ale vraj musim počkať aspoň rok od operácie a tak sa mam ešte prisť ukazať o 3 mes. a potom si určime termín.

Jahoda_

Lienka222
ja idem tiež na reoperáciu otvorenou metodou k dr Kovačovi a aj sa bojim či ta jazva nebude moc vidno. Tak snaď nam to vidno nebude, to by som bola nerada ale ja nemam na vyber bude mi opravovať špičku nosa a prepažku.

Lienka222

Prosim vas kto ste po operácii kde ste to mali narezane medzi nosovými dierkami z vonkajšej strany tak neľutujete že vam to takto operovali? Je to vidno aj po roku - ta jazva?