Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Carie

Ja mam za sebou 3 operacie nosa, ale z toho 2 boli plasticke a jedna zdravotna. Tu zdravotnu to mi vyrovnavali prepazku zvnutra, ale svoj ucel to nesplnilo, teda po operacii sa mi lepsie nedychalo. No v kazdom pripade teraz mam vyrovnany nos jak zvonka, tak zvnutra.

polina

carie
budem rada keď mi pošleš foto nosíka po kováčovi aj po oprave, ak ti to nevadí na marcela.poliakova@pobox.sk

Mirka545

30 000 KC + 4000 anesteza + ešte niečo, tak do 40 000 ťa to asi vyšlo, však? Je to aj tak lacnejšie než na niektorých klinikach tu na Slovensku. Tu su ceny v prepočte na SK okolo 45 000

Mirka545

No ako ja ked sa pozrem na ten tvoj nos kde maš trochu zaklonenu hlavu tak tie nosne dierky maš rovnake aj širka aj výška. Nie je už čo riešiť :) super.
Ak to nie je tajne kolko maš za sebou operácii?

Carie

Asi je to fakt loteria u kazdeho a nie vzdy sa to podari. Jak sa stavia k reklamaciam Kovac netusim, nakolko som to nereklamovala aj z dovodu toho Anglicka a druhy dovod bol aj ten, ze to, jak ma prvy krat dogabal som sa uz nechcela mu znova zverit do ruk lebo som mala strach, ze to bude este horsie jak je. Skoda, ze som hned nesla Dolezalovi, ale vtedy sa mi zdal hrozne drahy, nakoniec som zaplatila este viac vseho vsudy.

Carie

Diki, aj ja som teraz spokojna :-) Ta spicka bola po tej druhej opke hrozna, aj to jak mi nedobre sekol hrbol. Som sa hanbila ked sa na mna niekto viac zblizka pozeral, ze co si o tom mojom zdeformovanom nose asi tak mysli. Hej, on to robil uzavretou metodou. Tie nosne dierky mi pred op hovoril ze sa to neda uplne zrovnat, ale nakoniec je to celkom dobre. Lepsie, jak som cakala.

Mirka545

Veru taka loteria je u každeho chirurga, len keby sa chovali ferovo pri reoperácii a snažili sa problem opraviť aj keď je to možno pre neho už zadarmo. Preto mam strach isť k niekomu iba na zaklade jednej spokojnej pacientky. Čo ak piše iba jedna a ostatne su sklamane a radšej sem ani nenapišu? Škoda že Doležal z Prahy nepracuje aj na Slovensku. Taku špičku nosa by som chcela a aj sumerne nosne dierky ked už :)

Mirka545

Carie ďakujem za foto. Tu špičku ti opravil krasne uplne sumerne podla mna aj nosne dierky maš uplne rovnake aj zo spodu. Pekne ti to poopravoval. A ten maly hrbolček čo maš z profilu tak ten vyzera prirodnene, to dievča vtedy čo som spominala malo hrbolček o dosť nižšie a to vôbec nepôsobilo prirodzene skor naopak bolo vidieť že je ten nos robeny a moc vysekane z kosti. A zboku ako som spomínala to u nej vyzeralo ako bradavica v strede nosa :) Si robim srandu ale ona sa musela citiť blbo snaď jej to niekto pekne opravil.
On ti dokazal takto pekne opraviť nosne dierky a aj špičku zatvorenym sposobom operácie? Nemaš žiadnu jazvu pod nosom?

Carie

No ja neviem jak to mozu niekedy tak dogabat. Na Kovaca tu bolo aj dost pozitivnych ohlasov, prave preto som aj ja k nemu isla. Jemu sa asi niekedy podari niekedy nie. Taka loteria.

Carie

Uz som ti to poslala. No u Dolezala to bolo drahe, 30 000 Kc za operaciu + 4000 anesteziologovi a dalsie naklady boli za predoperacne to som si robila tu a na cestovanie. U Kovaca to stalo 20 000 vtedy este Sk aj s anesteziou. U neho som mala len nejake mensie vydaje potom este za lieky proti bolesti a obvazy, ktorymi mi obviazal nohy pri operacii. A predoperacne v tom tiez este nie je zahrnute.