Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Mirka545

Sakra veď to musia ti chirurgovia pri operácii vidieť či je nos rovny pripadne hladky alebo nie je. To si robia z pacientov srandu, že nechavaju hrbolčeky? Keby sa platila cela suma za reoeprácie tak by som si myslela že to robia naschval aby na každom zarobili aj na dva pripadne na viac krat.
Ok pošli, budem rada ak uvidim nejake prace chirurgov

Carie

Poslem ti tie fotky, len ich musim dat dokopy. Inak kedysi tu pisal aj isty Michal ktory bol tiez nespokojny s operciou u Kovaca, on dal odkaz na fotky priamo do fora, niekde by sa to tu dalo najst. Jemu nechal z profilu dost nepekny hrbol.

Carie

No ja som ziadnu jazvu pod nosom nemala, preto som si myslela, ze mi to robil uzavretou metodou. Ale Dolezal tvrdil, ze to robil otvorenou, vraj podla tvaru spicky nosa z profilu, ja neviem, ja sa v tom nevyznam. Je ale pravda, ze ku Kovacovi som na kontroly nechodila, lebo kratko po operacii som vycestovala za pracou do Anglicka, uz som to mala dohodnute. Ja som necakala, ze to nebude dobre ale potom som nemohla chodit k nemu vobec na kontroly a teda som to ani nereklamovala, takze neviem, ako by sa k pripadnej reklamacii postavil. Ked som sa vratila z Anglicka, uz mi prislo neskoro to s nim riesit a radsej som si zaplatila reopku u Dolezala, videla som ake robi on nosy, fotky videa a velmi sa mi to pacilo.

Carie

polina: ja som prave u Kovaca zle dopadla, mozem ti poslat foto ak chces. Bola som potom na reop u Dolezala v Prahe a konecne je to dobre. Ziaden frnacik, ani moc dohora, z boku vcelku rovny ale nie jak pravitko, ze to vyzera aj vcelku prirodzene. Kovac mi tam nechal hrbol a urobil nesumernu spicku. Dolezal potom hovoril, zevraj ma operoval otvorenou metodou, co som ja ani nevedela, ze ta nie je moc dobra, ze on sa bude snazit to nejak opravit, ale ze uz to nikdy nebude ako keby ma operoval prvy krat on. Ale ten vysledok nie je vobec zly, opravoval mi aj nosne dierky, vyrovnal co sa dalo.

Mirka545

Inak to dievča chcelo isť s tým na reoperáciu len neviem kam a ani kedy, či už bola... lebo už mi bohužial neodpisovala.

Mirka545

Polina
Ten nos bol z profilu uplne hrboľaty, v strede taky hrbolček ktorý by mne strašne vadil. Vyzeralo to z profilu ako bradavica :)
Preto som si povedala k nemu radšej nie aj keď by mi prepažku narovnal neviem ako by to dopadlo zvonka a na reop. neviem či budem mať peniaze lebo aj za reop. sa vždy niečo plati všade. CA pripadne LA, ubytovanie, strava, material... a inde platiť odznova to je moja nočna mora, musim si platiť byvanie a na operáciu si ešte niečo šetrim.