Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Melisa2

Čaute, chcem sa opýtať, ake nosy sa vam pačia po operácii? Chceli by ste mať nos mierne hrboľatý navrchu, buť na kosti alebo na chrupavke, taky asi 2-3 mm hrbol? Zda sa vam to prirodzenejšie ako hladky a rovny nos navrchu, pripadne mierne 2 mm prehnutý?

Mirka545

Kate82
prezradiš mi kto je taky zodpovedny? To je vzacne že si doktor vola na tak veľa kontrol. Je tam aj taky ku ktoremu sa po odstraneni leukoplastu alebo dlahy nechodi už vôbec.

Katie 82

Mirka 545

ahoj ja som bola v ruzinove, bola som spokojna. Po operacii som mala asi 7-10 kontrol, este mam mat jednu po roku a pol, ale uz ani nepojdem.

Mirka545

Inak nechapem prečo su niektorí takí ak ide o problem, veď o nič nejde,my zato nemôžme že sa to nepodarilo, alebo sa to zle zahojilo. Akoby sa urazili na vlastnej chybe a davaju to za vinu pacientovi.
Aj dr Červeň je takí? Ja fakt ak by som mala problem nemam naladu na chirurgovo odmnerane spravanie, neodpisovanie na mail aby som sa musela potom radiť s inym chirurgom, čo robiť a či sa da problem opraviť.
Na reop. inde určite tak skoro mať nebudem pretože si musim platiť byt a zostava mi malo penazi. Viem že na reoperáciu by som nemala myslieť ale pre istotu

Mirka545

Ella
ved napíš meno nech viem koho mam vylučiť. Jazvu pod nosom po otvorenej metode určite nechcem. To ak by sa operácia nepodarila tak ta jazva pod nosom by mi ešte viacej vadila než nepodareny nos.
Inak na starostlivosť na niektorých sukromnych klinikach by som sa tiež velmi nespoliehala, aj tam sa najdu takí, ktorý si po odstraneni leukoplastu už nevolaju pacienta na kontrolu aj napriek tomu že je vidno problem, nechcu to už asi vidieť.
Teraz nemyslim dr Červena. Keď som si čitavala ine fora tam sa písalo ako zaplatili aj 1500 eur za operáciu, ktora sa nepodarila a ak chceli opravu alebo písali chirurgovi mail tak neodpisoval alebo bol dosť arogantny pri osobnom stretnuti. To ak šlo o peniaze bol uplne mily ochotny aj odpisať na každu otazku mailom... pri probleme už nie. Len neviem o koho išlo.
Sell maš uplnu pravdu ale takeho asi nenajdeš ako ani ja.
Čo robite v pripade ak sa operácia nepodari a chirurg s vami už nechce komunikovať? Existuje možnosť vratenia penazi aby som mohla isť zato inde?

Carie

Ruzinovskych vobec nepoznam. Tak len nech sa dobre rozhodnes a nech to dobre dopadne. na prvy krat. Mne keby Kovac urobil na prvej opke aj prepazku, nemusela som ist aspon na tu zdravotnu operaciu potom. Ale to sa mu nechcelo.

ella

Mirka545
je to samozrejme tvoje rozhodnutie ale fakt ti to neodporučam, ak čitas toto forum ludia su často nespokojní s Ruzinovskou, nie som si ista či sú vobec nejake terminy kontroly-myslim ze nie, plastickí chirurgovia maju ovela viac plastik nosov za sebou a esteticke citenie (ten moj určite). Mne osobne to za tie peniaze stalo-vybrat si sukromnu kliniku, ten pristup a konzultacie pred a starostlivost po operacii. Kamoškaa aj ja sme boli u MUDr.Červeňa a viem ze on robi aj prepazky vramci operacie. znama bola u jedneho doktora z tých čo si menovala-nos hrbolaty, otvorená metoda-jazva viditelna, kontrola ziadna.