Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

polina

mirka545
mohla by si prosím opísať, čo sa ti zdalo katastrofálne na nose od dr. kováča? ja sa totiž chystám k nemu na reop po iných "odborníkoch" a nechcela by som zas zle dopadnúť
ja som sa pre kováča rozhodla práve na základe foto asi od 5 báb a všetky tie nosy vyzerali prirodzene, nie ako po plastike

Lucia2

Ak sa operácia podari, každy sa rad pochvali aj na fore, ale nie vždy sa operácia podari aj u hociktoreho chirurga a vtedy musi byť po operácii iba smutok a beznadej že ste prišli o kopu peňazi a do konca života sa bude treba pozerať na nie dobre spraveny nos v zrkadle.........................................................................

madejka

ella
nevšimla som si že som muž, ale pozriem sa lepšie, ďakujem za upozornenie... a k mojim "odporúčaniam", áno som niekoľkoročná klientka Interklinik a navyše dosť spokojná, mysli si o tom čo chceš.
mirka545
máš pravdu, otestuj si všetkých dostupných orl chirurgov, ale ja si stále myslím, že najlepšie je osobné stretnutie, aj keď treba zaň niekedy platiť, a ceny sú vždy porovnateľné.... prepáč, ale nechcem tu rozoberať moju operáciu. Chcela som ti len povedať, o podľa mňa, dobrom chirurgovi.

Sell

Tiež rozmyšlam nad operáciou nosa. Chcela by som isť k nejakemu chirugovi, ktorý sa na mňa nevykašle ak budem mať problem po operácii a bude treba urobiť opravnu operáciu. Väčšinou sa zvyknu chovať arogantne ak ide o problém, ktorý treba znova operovať,vyhovaraju sa akoby boli bohovia a nič sa nemôže stať ani pokaziť, pripadne už neodpisuju na mail. Chcem mať pekny nos, ale toto by som nechcela zažiť, aby som sa pri probleme nemohla chirurga nič opýtať. Hladam chirurga na ktoreho sa môžem kedykoľvek obratiť ak budem mať problem, ak mi napr aj na mail odpíše a poradi alebo zavola na ďalšiu a ďalšiu kontrolu aby mal problem pod kontrolou a pripadne ho aj riešiť. Mam pocit, že všetko je iba o peniazoch a nie o tom ako sa citi pacient po operácii, či je spokojny... Ti odvažnejši idu aj napriek už nie dobremu chovaniu chirurga k nemu znova ak je problem, iní si hladaju iného, lenže nie každy človek ma peniaze na znova hradenie operácie.

Mirka545

Madejka chcem sa ťa ešte opýtať, operoval ti aj prepažku? Alebo iba vonkajši nos? A čo ti operoval aj kosť aj špičku? Maš pod nosom jazvu?

Mirka545

Madejka, ďakujem ale ja si to musim ešte premyslieť, vieš je ťažke niekomu veriť iba tak. Počkam nejaky čas prečitam si aj ine fora čo sa píše o inych chirurgoch, možno nejake foto si pozrem ... Aj o dr Kovačovi som čitala stale iba to najlepšie a nakoniec mi jedno dievča poslalo fotku a katastrofa podla mňa, hneď som vedela že k nemu nepôjdem.
Všimla so si že sa plati v interklinik okolo 1400 eur, to si musim ešte niečo došetriť.

ella

madejka

mala by si zmenit nick lebo nie je tazke vyhladat si ta vo vyhladavani podla prispievatelov a zistit ze si raz muz raz zena (si to asi trochu spestrujes aby to nebolo priliš jednotvarne)pomaly budeš mať všetky estetické zakroky vyskusane na vlastnej kozi a tvojim zivotným poslanim je odporučat ludi do Interklinik:)

madejka

Lucia2
ano, máš pravdu nie som sestrička a nerobím reklamu nikomu, skôr si všimni "pacientky" dr.Červeňa a nielen v tejto sekcii... odpovedal som Mirke535 a napísala mail doktorovi... nie tebe.