Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

asdfka
Tak je to skrt cez tvoje plany no posunies si termin ako si pisala o 2tyzdne chapem ta ja by som mal tiez nervy ak by som ochorel zvyknem byt chory tak cca 1X za rok aj to iba vtedy ked sa meni obdobie napr jesen na zimu tak dufam ,ze neochoriem aj ja,lebo uz sa mi to krati do opky mam este mesiac.A ku komu ides na operaciu ?

Aisa

Bibko
ak chodiš do prace dava sa aj na tuto diagnozu PN. Ja som vždy mala PN, lebo vtedy keď sme mali dovolenku tak zase sa to nedalo naplanovať s ich volnym terminom + menzes. Ale väčšinou ak my mame v praci dovolenku tak maju dovolenky aj na klinikach takže sa to nedalo inak zorgannizovať iba isť na PN. Chirurg mi dal diagnozu vybočemna prepažka a PN som mala bez problemov. Aj lekarka mi pri dalšich op. dala diagnozu prepažka a hotovo.

Asdfka

Bibko:

neviem ako sa mam preliecit, ked uz mam aj teplotu 38 :/:(..
prelozia mi termin najmenej o 2 tyzdne ach boze :(((

Aisa

Bibko
ja to vravim podla seba o tom že ak som sa pozrela do zrkadla tam v ambulancii tak by mi bolo strašne blbe niečo kritizovať a hlavne po tom ako mi chirug prvy povedal ak mi to odlepil že dobrý je, pekný... a pozrela som sa do zrkadla a ak by som niečo videla čo sa mi nepači nemala by som odvahu mu to povedať. Až doma som všetko zbadala. Idem na opravu k dr Kovačovi v sept. mam aj problem s dýchanim