Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Ružinov celý sa mi zdá ako zlá voľba každý čo si prečíta len niečo z tohto fora pochopí ,ze na Ružinove čo sa týka rhinoplastiky (septorinoplastiky ) nenajde žiadne pozitívum .

gossip_girl

Bibko,
urcite je to opuch, vsak sama hovoris, ze si ho predtym taky nemala, tak myslis, zeby ti tam dr nieco pridal? :)

Michael86

Ale nezmensil sa z nicoho nic tak ma to stvalo ,ze som ho nenechal na pokoji a stale s nim nieco riesil ci uz tlakove masaze ,alebo rozne kremy na zmensenie opuchu kedze mam pol roka po uraze no nakoniec naj liek bol nechat ho tak ,ale aj tak pojdem na tu opku len ci to nebudem lutovat hmmmm mat tak krystalovu gulu a co sa tyka tych masazi pozri si na youtube DR.Tomas Dolezal video tam to pekne vysvetluje ,ze ako treba po opke s tym nosikom pracovat

gossip_girl

Aisa,

rada by som vedela u koho si bola na Op v Ruzinove, neviem preco sa povie meno len toho dr, s ktorym je niekto spokojny a ukracuju sa tak ini, ktori prave k nemu idu. Ked nechces pisat sem, napis mi pls na gossip_girl@azet.sk

Bibko

operoval ma Marsal v TT. A Michael, ja sa vlastne len ubezpecujem ze nezostane ten nos taky siroky. A fakt dufam, ze to je pravda, ani na fotkach som ho taky v skutocnosti nemala. Asdfka- ty ides zajtra?

Michael86

Naozaj nesudte nos par tyzdnov po opke ono sa to ukaze v pravom svetle tak o pol roka napr mne ako som prestal riesit nos s tym ,ze uz bude po problemoch ,ze idem na opku tak ten hrbol sa mi zmensil a uz mam nos prijatelny a zlucitelny s normalnym zivotom tak teraz som zase v .... riskovat ,alebo sa zmierit s tym ako to je .Ved nikdy nebudem dokonalý o co sa chcem snazit mozno po opke si poviem ach kde je moj sexi hrbolatý nos ktorý sa hodil k mojej tvari a zvyraznoval mi moje mode prenikave oci a teraz vyzeram ako ....