Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Aisa

Prepačte zle som to napísala a upresnim to, lebo nechcem krivdiť dr Palenčarovi, on bol fajn a robil mi len opravu po dr Minarovjechovi, to on bol taky neochotný no bohužiať mam problem s prepažkou za ktorý dr Palenčar nemôže a preto musim isť na ORL. To že mam nos vlnkoví som myslela hrboľaty a asi to bude nejaka reakcia jazvy alebo čo... ale hrboľatý som ho mala aj po prvej operácii. Opravovanu som mala špičku a trošku aj to vlnkove.
A no čo už nie každy musi mať pekný nos hneď na prvy krat len keby to aj chirurg tak bral.

Michael86

Asdfka :
Ja mám termín koncom juna to bude moj deň D.Ešte nemám vybavené ani predoperačné vyšetrenia mám trochu obavy ,ze či dobre dopadnú ,ale snáď áno.Neviem si ani predstaviť ako sa budem cítiť pár hodín pred opkou dúfam,že sa nezľaknem kedže ma nikdy v živote neoperovali toto bude prvý krát chirurg povedal ,ze to bude štandardná operácia ,ze to už robil veľmi veľa krát no je toho dosť ,odstraniť hrbol,napravit prepazku a aby potom nos nebol pridlhy (hrbol opticky zmensuje nos a po odstranení ten nos moze vyzerat pridlhy) tak aj pozdvihnúť špičku.Doktor povedal ,ze o 2 mm čo sa mi zdá nejako málo a neviem či to bude mať nejaký efekt .

lucka_

Ahojte, rada by som sa spýtala na vaše skúsenosti s operáciou nosa,,,dobré aj zlé, kde a ktorý lekár vám operáciu robil. Ďakujem

Katie 82

gossip_girl

no na mna je tiez vzdy mily. A hlavne ma vela kontrol po operacii.
no ta 2 op, mne trochu spadla spicka, ale nejako mi to nevadilo, on povedal ze ci chcem aby mi to opravil tak som povedala ze ano. lamal mi kosti pre to, ze som mala asi vacsi hrbol, nestacilo zoskrabat :-). ano robil mi obidve OP v lokalke, a na tu 2. som sa strasne bala.

Michael86

Bibko:
To video je na youtube das youtube.com a do hladania napises Mudr Tomas Dolezal mne to hned najde su tam tri videa od neho co sa tyka nosu a na konci vysvetluje ako treba ten nos masirovat po opke ak by ti to nechcelo najst tak skus zadat do vyhladavaca "plasticka operace nosu Mudr Tomas Dolezal"