Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Reni

Ako by ste sa zachovali vy s takejto situacii? Bola som na operácii na jednej nemenovanej klinike, nos nemam dobre spraveny je na nom dosť veci ktore sa mi nepačia. Chirurg mi odmietol spraviť reoperáciu s vyhovorkou že sato neda a ja si zase myslim že zadarmo sa mu už nechce, to je pravy dôvod prečo sa to "neda". Chcem isť na opravu na tu istu kliniku k jeho kolegovi. Myslite že to bude veľmi trape kvôli tomuto chirurgovi čo ma operoval? Nechcem aby sa citil trapne no nemam na vyber, neviem čo mam spraviť a už vôbec nechcem aby sa dozvedel že som bola u jeho kolegu. Ale to sa asi dozvie,od neho však?

ossoso

ahojte, prosím chcem sa opýtať.. som po operácii nosa,mám ho stále veľký,kosť je obrúsená,takže to nie je najhoršie
bojím sa ale,že sa mi opäť zväčší
vraj nos rastie celý život.K čomu bola teda tá operácia? to mám podstúpiť o niekoľko rokov dalšiu? ked nechcem mať veľký nos? ://

Mirka545

Rozhodla som sa aj na zaklade foto ktoré mi poslala Ella. Ma krasne spraveny nos bez hrbolčekov, presne tak si to predstavujem. Tak prečo neisť k niekomu kde mam aj dôkaz že sa to da aj prirodzene a nehrboľato spraviť a sumerny nos.
Mimochodom väčšina chirurgov nema fotky na nete a ni sa o nich nepíše tak vtedy je riziko isť k niekmu takemu.
Ps. nie som zamestnanec dr Červeňa to je iba zavisť že sa mu dari kto to tu spomina.
Myslite že ak nejaky chirurg nos pokazi tak sa tu ten poškodeny človek ozve? Možno par z nich ale väčšina nie, pretože si vravia že toho chirurga ešte budú potrebovať a dufa na druhy krat sa to podari a nechcu ho tu zatiaľ ohovarať, keby to nahodou dotyčny chirurg čital a spoznal by svojho pacienta ktoremu bude robiť opravu -nemuselo by to schvalne dopadnuť dobre a aj komunikovanie s pacientom by bolo minimalne

Mirka545

Rozhodla som sa aj na zaklade foto ktoré mi poslala Ella. Ma krasne spraveny nos bez hrbolčekov, presne tak si to predstavujem. Tak prečo neisť k niekomu kde mam aj dôkaz že sa to da aj prirodzene a nehrboľato spraviť a sumerny nos.
Mimochodom väčšina chirurgov nema fotky na nete a ni sa o nich nepíše tak vtedy je riziko isť k niekmu takemu.
Ps. nie som zamestnanec dr Červeňa to je iba zavisť že sa mu dari kto to tu spomina.
Myslite že ak nejaky chirurg nos pokazi tak sa tu ten poškodeny človek ozve? Možno par z nich ale väčšina nie, pretože si vravia že toho chirurga ešte budú potrebovať a dufa na druhy krat sa to podari a nechcu ho tu zatiaľ ohovarať, keby to nahodou dotyčny chirurg čital a spoznal by svojho pacienta ktoremu bude robiť opravu -nemuselo by to schvalne dopadnuť dobre a aj komunikovanie s pacientom by bolo minimalne

Mirka545

Kamilisko
ano som rada ako som sa roznodla, sice sa u neho dlho čaka, ale to nevadi aspoň si zatiaľ kym budem čakať na operáciu došetrim peniaze. Podľa prispevkov od inych dievčat aj na inych forach nie je to človek ktorý necha problem iba tak, ale bude sa ho snažiť riešiť. Ale zatiaľ žiadna z nich nerozmyšlala o oprave, z toho vypliva že nos dokaže spraviť pekne hneď na prvy krat.

kamilisko

Mirka545
Tak to konečne z teba vyliezlo - rozhodnutie k akému dr.máš ísť s nosom! Myslím si že, dr.Červeň má ďalšieho zamestnanca.
Bolo by dobré, keby si tu svoju operáciu konečne absolvovala a potom sa nám zverila so svojimi 100% skúsenosťami. Inak by bolo to tvoje niekoľkomesačné pátranie po "najlepšom a najchápavejšom" chirurgovi zbytočné.

Melisa2

encrypted-tbn3.gstatic.com
pozrite ake nosy si davaju operovať v Amerike. To takyto nos ako je tento pred operáciou vam na Slovensku necha chirurg po operácii a povie že hrboček si nikto nevšimne aj keď je asi 3 mm ako ma tento človek pred operáciou.

Mirka545

Lilabmw
mäkka časť je lacnejšia do 1000 eur alebo minimalne nad 1000 eur zaleži od kliniky ak sa operuje cely nos je to okolo 1500-1700 eur.
Či budeš mať CA alebo LA je na tebe niektorí ti daju vybrať a niektori hneď navrhnu CA.

Mirka545

Melisa
ako mysliš ale ak vam napr aj niekomu inemu chirurg spravi nos tak, že sa z toho stane neopravitelna chyba, žiadajte od kliniky odškodne. Ak sa to neda opraviť. A nie že vy zaplatite aj 1500 eur chirurg to posere a potom sa vyhovara že sa to neda... tak buď sa to da a opravi chybu alebo si žiadajte od kliniky odškodne, inak si budu dovoľovať ak sa nikto nikdy neozve.