Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Carie skus urcite mi to pomoze este raz dakujem potrebujem sa dnes rozhodnut nechce sa mi behat po predoperacnych ked nepojdem na opku...A myslim ,ze je fakt rozumnejsie priplatit si tych 300eur a ist na opku s dobrym vnutornym pocitom ako byt v kuse v krci a obavat sa vysledku a odpocitavat dni ako pred popravou

Carie

Michael86: no ja ked som isla na tu prvu opku, tak tu na Kovaca boli len same ody, aky je dobry a tak, preto som k nemu isla, nechcela som nic riskovat, hoci ja som z BA a on je v BB a mala som to vcelku daleko. No skusim to nejak odfotit a poslem.

Michael86

Silviklh:
Este mam otazocku co ti vlastne operoval dr.Cerven len makku cast nosa ,alebo celkovu operaciu ?Napraval ti aj prepazku ?

Michael86

Aj dr Kovac je odbornik no po tom co tu citam fakt mam dost mam taky pocit,ze vlastne nikto nieje spokojny s jeho pracou az na pár stastlivcov .

Michael86

Silviklh:Rad by som sa ta opýtal kolko si čakala na termin operacie po konzultacii ?Myslim co sa nosu tyka :)

Michael86

Carie budem velmi rad ak mi posles foto urcite mi to pomoze sa rozhodnut nevadi ,ze je to trochu opuchnute nech vidim co ma caka, dakujem ti pekne michael866@azet.sk

Carie

Lucia chapem ta, inak ja som tiez typ, co sa hrozne nerad sudi ci podobne. Raz som skusila akurat podat na jedneho chalana trestne oznamenie, pretoze o mne vypisoval na internete klamstva a pritom sam bol podvodnik a zlodej. Nepodala som to hned, ale ked s tym ani po dvoch rokoch neprestal a obcas sa mi stalo, ze mi kvoli tomu napisali cudzi ludia, mala som toho dost. A vysledok? Policajt sa ku mne spraval, akoby som ja bola ten zlocinec. Bol velmi neprijemny. Raz mu skusal volat, aby ho pozval na vysluch, ten nebol doma, nechal odkaz u jeho otca ale nikdy sa neozval. Tak sa na to policajt vyprdol a zalozil ad acta. V tejto republike sa fakt spravodlivosti nedovolas.