Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

peter25

No tak co, tak nepojdes do spanku, ale zoperuju ta v lokalke, je to sice neprijemne kvoli zvukom a vnemu toho celeho, ale nic sa ti nestane a bolest neucitis. A co sa tyka tvojho nosa, cakal som fakt hrozu, ale sak to je normalny nos s hrbom, ja som mal podobny nos ale ze by som to niekedy vnimal tak, ze by sa mi nechcelo zit, neviem...to urcite nie

Carie

Michael: a ta lekarka ci sestricka co ti to davala ti k tomu nieco povedala? No uvidis co ti povedia na internom. Zatial nestresuj, ja som mala tiez par cisiel bud mierne nad, alebo mierne pod normou. Neviem ale co to bolo, v tychto lekarskych veciach sa nevyznam. A aj keby si nemohol ist, bud rad, vsak lepsie ako keby si tam exitoval. Tie vysledky krvi nie su konecne, mozno ti daju nejaku liecbu a mozes tam ist neskor. No uvidis. Drzim palce.

Michael86

Niekde pisu ,ze uz nad 120 je vysoke riziko trombozy som zvedavý co povedia na internom na tych mojich 142,9 s takýmito vysledkami ma nikdy nemozu uspat tak som skoncil vsetka snaha bola na nic aj stresy tak aspon vam vela stastia prajem .

Michael86

Uz je to aj tak jedno mam zle vysledky ma porazi aj to najhlavnejsie quick cize quickov test mam uplne mimo noriem cize vysoke riziko trombozy ma byt od 70-130 percent ja mam 142 a aj dalsie parametre co su potrebne mam bud nad normu ,alebo pod normu ja to mozem .......Pochybujem ze mi zajtra na internom dovolia ist na operaciu zatial som si to presiel len ja a na nete hladal co to znamena ked je to a to zvysene no neznamena to nic dobre som z toho smutny co mi ostava zit tak ako som zil doteraz a nech aj skapem ked som chory ci co mi je .

Lucia203

Michael neviem či nahoda alebo sestrine kamaratky čo tu chodia. A neboj 6 dni je nič a určite to bude dobre. Len potom ak by niečo, teda ak by si mal problem tak rok čakania na reoperáciu je to najhoršie čo môže byť. Ale čo so čitala tak dr Kovač nie je na pacienta naštvaný ak ide o reoperáciu berie to tak že aj reoperácie treba niekedy spraviť. Len niektorých chirurgov to uraža a ja som mala na takeho smolu.

Michael86

Mam aj krajsie ovela :) ale uz niesu aktualne bohuzial .Mal som dva urazy tam kde mam menej hrbolaty nos to je este pred druhym urazom.

Michael86

A ide mi robit aj priehradku mam to aj v tom predoperacnom vysetreni napisane len sme sa dohodli aj na spicke a to tam nieje chcel by som trochu kratsi nos a tym podvihnutim by to mohlo mat taky efekt ,ze bude vyzerat mensi .

Carie

Ale ty si celkom fesak :) Ako mas to trocha hrbolate, ale myslim, ze na chlapa su trocha ine kriteria krasy ako na zenu. Ale ak ti to ma zvysit sebavedomie, tak do toho chod.