Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Lucia203

Carie
žalobu nie načo kašlem na nato aj tak mi to nepomôže a nemam nato naladu. Postači mi ak ho už v živote neuvidim a zabudnem že existuje. Sam si zato môže mala som ho zo začiatku celkom rada ako človeka ale potom sa zmenil hrozne ak mal robiť opravu. Akokeby som boa prva v jeho živote čo chce niečo oparviť a pritom je uplne normalne že sa niekedy po operáccii ešte dorabaju nedostatky. Aj u toho naj odbornika a zato sa nemusi hambiť pred sestričkami.

Carie

Mimochodom, tiez vam kazali vyplachovat nos vincentkou? Ja som to robila hodne casto, jak hovoril a vysledok bol, ze jak mi to z toho nosa vytekalo von, sice som to hned poutierala, ale vyzralo mi to trocha kozu pod nosom i hornu peru. Tak som s tym prestala, uz dva dni to vobec nerobim a kozu i pery si kremujem, tak sa to vcelku dobre hoji. Mal niekto podobny problem?

Carie

Ale v podstate by bolo idealne, keby som ti to odfotila az mi zmiznu tie opuchy co mam teraz na nose, lebo cez ne to menej vidno.

silviklh

ahojte,ja so mbola u dr.Cervena,preco nejdete tam?robi super pracu,.bola so mna kontrole v piatok (s dacim inym :P ) a prisli tam dvaja na konzultaciu,tiez nosy...baba a taky mlady chalan...a nosy budu mat isto super...on je odbornik na nosy :-)

silviklh

ahojte,ja so mbola u dr.Cervena,preco nejdete tam?robi super pracu,.bola so mna kontrole v piatok (s dacim inym :P ) a prisli tam dvaja na konzultaciu,tiez nosy...baba a taky mlady chalan...a nosy budu mat isto super...on je odbornik na nosy :-)

Carie

Michael86: no ked mne Kovac zrezal ten hrbol, neurobil to uplne poriadne, mam tam stale taky vybezok. Ako velmi to sice nevidiet, ale ked sa zamracim, vtedy dost vystupi, je este taky nakrivo. Prvy asi rok po op som mala na nose aj cerveny flak, maskovala som to make-upom ako sa dalo, nastastie uplne vybledol. No a tie ostatne veci vies. Mozem ti pripadne poslat fotku, ako to vyzera ked sa mracim, skusim to odfotit. Ja ti neviem povedat ci k nemu ist ci nie, viem, ze tu na neho bolo dost pozitivnych ohlasov.

Michael86

Dnes sa musim definitivne rozhodnut ci idem do toho ,alebo nie zajtra si mam ist robit tie predoperacne vysetrenia.Ja mam toho uz plnu hlavu zvazujem to raz som rozhodnuty ist potom zase nie hlavne tie negativne prispevky co som tu cital ma odradzaju a aj predstava ,ze budem musiet ist potom este raz ,alebo aj dva krat to je horor ale na druhej strane sa nechcem vzdat predstavy ,ze mam normalny nos aj ked to so mna nejakeho hollywoodskeho herca nespraví.Fakt neviem kto mi poradí co mam robit mam ist k dr.Kovacovi budem dalsi nespokojny ,alebo to dopadne dobre ???To nevie asi nikto ,ale pomohlo by mi urcite ak by som sa docital aspon par pozitivnych prispevkov ,alebo videl tie nosy na ktore sa tu stazovalo ,ze su nespokojne mozno ja by som bol s takym nosom spokojny a uz by som dalej neriesil nic viem ze zeny su na to haklive mam kamaratku ma trochu dlhsi nos s malym hrbolcekom a tiez stale hovor ,ze ma strasny nos a pritom ja by som bol rad ak by som mal jej "strasny nos"

Michael86

Ja sa uz spolocnosti vyhybam mám stavy ked mam ist nieco vybavovat a ked je v cakarni vela ludi a kazdy kazdeho ocumuje no vsetci vyzeraju v pohode len ja s tym nosom tam a to mi je neprijemne ...Kamarati si uz na mna zvykli a pri zabave castokrat aj zabudnem ,ze mam krivý nos preto tak rad vyhladavam alkohol vtedy mi je vsetko jedno a nic ma netazi ,ale to nieje riesenie viem no pomaha to aspon na chvilku mi je dobre na tomto svete,ale je to dvojsečná zbran niekedy je aj horsie ale to uz nebudem dalej rozvadzat .