Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Lucia nemohla by si mi poslat foto?Ak nie chapem no pomohlo by mi to iste mas krajsi nos ako ja .Ak mozes tak michael866@azet.sk

Carie

Lucia203: a neuvazovala si o tom, ze na neho podas zalobu? Ved ta dokatoval. Neviem sice, v nasom state aka by bola sanca na uspech, ale mozno by stalo za to aspon sa pokusit.

Lucia203

Veď ano niekto nema nos pred operáciou velmi škaredy a vadi im iba hrbol z profilu, tak ako mne vtedy a z odstraneneho hrbolu sa stal nos ešte viacej do strany ako som vraj mala, z profilu, nadalej hrbolaty len menej, prepadnute nosne kridlo a kopa jaziev v nose po nevydarených opravach u toho isteho "odbornika". Je ich viacej v ružinove čo nevedia robiť nosy a idu to hoho len pre peniaze a ak by to robil pre pacienta a jeho pocity ... tak by sa nechoval pri oprave ako keby bol boh sveta ktorý sa už nema zaujem normalne opýtať čo presne mi vadilo ... zavolal by si pacienta aj na kontrolu ale ja som natrafila na jedneho z nich, bohužiaľ.
Ale nikdy by som neišla ani k Fedelešovi, Minarovjechovi, Trškovi alebo k Lopatkovej ...
Som velmi naštvana aj na ludi ktorý za to nemôžu. Znenavidela som aj svoje kamaratky, nedokažem sa s nimi už normalne zasmiať iba nasilu a bavim sa s nimi iba pre povinnosť aby som nebola kvôli nosu uplne sama. Ale mna ta operácia tak sklamala a hlavne chirurg, že nemam asi rada už nikoho ani seba a ako som spominala tešim sa na buduci život lebo tento ma už nebaví.

Carie

SmallTaylor: mna uz necaka nastastie nic, len liecba sucasneho stavu. V BB ma robil Kovac, s nim som spokojna nebola, preco, to si mozes precitat nizsie. Teraz mi Barta robil prepazku a urobil to ok. Ze sa to zapalilo, no nemusela to byt jeho chyba, to sa fakt uz nedozviem preco sa to stalo.

Michael86

Mozno tí mozu najviac stratit co nemaju nos az tak skaredy a len spekuluju ja mam hrozny nos a velmi nemam co stratit akurat sa mi paci tym ,ze je s predu rovný presne v strede ako ma byt toto by som nerad stratil .

Michael86

Dr. mi povedal ,ze to horsie byt nemoze tak snad mu mozem verit ja som sa hned opytal na rovinu ,ze som sa prisiel opytat aku mam sancu ,ze to bude lepsie ako je .On na to ,ze mi nevie zarucit ,ze mi tam neostane maly hrbolcek ktory moze vzniknut pri hojeni ale ze ten profil bude podstatne lepsi tieto slova ma len tesia inak citam same negativa a dost to odradza .

Michael86

Myslim ,ze dr.Kovac nenechava ludi v stichu su tam kontroly a ak nieco nieje v poriadku da sa dohodnut ak nieco napriklad vznikne pri hojení nejaky zapal ktory urobi napri spicku nesumernu a pod tak to sa da opravit aspon podla toho co som tu cital osobnu skusenost bohuzial nemam a neviem si zarucit ,ze aj na mna sa nevykasle ja by som sa mal na toto vsetko vykaslat ,ale kedy ?Mal by som sa rozhodnut do stredy nech si nerobim predoperacne zbytocne a potom na poslednu chvilu si rozmyslim ,ze nejdem do toho ,alebo ze idem radsej inam ...Ja som si vybavil pozicku a kazdy mesiac musim splacat dost velku sumu ak by som sa rozhodol pre dr.Cervena tam bohvie kedy by som dostal termin kedze on ma toho vela a za ten cas by som uz s penazi nemal nic tak som v takej situacii ako snad este nikdy v zivote ...Dodrbat si zivot ,alebo to risknut a byt potom spokojny aj ked dokonale to nebude tak ta spokojnost nemoze vyrovnat to sklamanie ktore vie byt v tomto pripade omnoho vacsie.

Lucia203

Aj mi kamaratka vravela aby so neišla na operáciu, nos som nemala velmi škaredy, že je to cele iba o peniazoch na tých plastikach a že chirurg mi necha nos doľava alebo doprava a povie, že je to dobre. A presne toto sa mi stalo nos bol po operácii doprava a povedal že je to dobre. To bol ako zlý sen z ktoreho som sa chcela zobudiť a isť na operáciu k skutočnemu odbornikovi ktoremu nejde iba o peniaze ale aj sa zaujima ako vyzerá nos napr po mesiaci, dvoch, alebo troch alebo po pol roku.

Lucia203

Lenža ja som sa moc nemala z čoho poučiť vela sa o nom nepisavalo, iba zo svojej chyby som sa mohla poučiť že ak bol na mňa arogantny a daval mi najavo že nema zaujem už normalne komunikovať mala som k nemu už vôbec neisť ale ja nie nedala som si povedať a tiež som v kutiku duše verila že to dokaže spraviť už pekne... ale nie, no možno uplatok 1000 eur by pomohol ale nato nemam svedomie a ani peniaze.

Michael86

Vidis a ja sa nechcem poucit stale som odhodlaný ist ku dr.Kovacovi do BB aj napriek vsetkým tym negativam mozno preto ,ze je uz vsetko vybavene a mam tyzden pred operaciou takto blizko sna ,ze budem mat konecne normalny nos z profilu som este nikdy nebol ja neviem co urobit neviem preco to nechcem zrusit asi preto ,ze v kutiku duse verim ze to dopadne dobre a vsetky tie odstrasujuce pripady su len malichernosti ktore by mna netrapili .Dnes som pozeral fotky pred a po u roznych chirurgov nechapem niektorých ludi ktorý maju celkom normalne nosy a rozhodnu sa pre takuto operaciu ...Ja mam nos vazne z profilu krivý taký som ani nenasiel na tych fotkach pred opkou mne ta operacia moze fakt pomoct k lepsiemu len sa bojim ,ze sa tam vyskytne nieco ine ,ze hrbol uz mat nebudem taký velky ,ale napr chrupavka pojde do strany ,alebo celý nos pre mna je lepsie mat hrbol z profilu ako krivý nos z predu vsak ako by som s niekym komunikoval iste by ma to vedelo rozhodit...Teraz som uz dlho od ludi nepocul nieco ohladom nosu ani naznak mozno by mi aj pomohlo ak by niekto nieco povedal a dohnal ma k tej operacii no nikto nic a ak niekto bude vraviet po opke ,ze pretym som to mal lepsie tak to je konecna ...Neviem co urobit najradsej by som navstivil nejaku vesticu ...