Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Carie

Michael: hlavne mu povedz dopredu všetko čo chceš a ako si to predstavuješ. Ja som nehovorila, že chcem operovať aj priehradku, on sa tak vyjadril, že no, mohli by sme aj tú zoperovať ale nepovedal to naisto a ja som na tom tiež netrvala, lebo vtedy som mala špičku zahnutú dole a nosové dierky mi vôbec nebolo vidieť. On mi ju nakoniec nezoperoval, ale dvihol mi špičku, tým pádom celá tá deformita sa krásne ukázala. Preto, nespoliehaj na nič, povedz mu úplne všetko ako si to predstavuješ a ak máš krivú priehradku, vypýtaj si hneď korekciu aj tej nech máš všetko jedným vrzom.

Michael86

Tusim som to forum cital aj ja a nakoniec na tu češku vyrukovali ,ze to pise nejaka sestricka co robi reklamu :)

Michael86

A dakujem za podporu dobre sa to cita :) ovela lepsie nez tie odstrasujuce prispevky ,ale na druhej strane stat sa moze vselico vzdy je to taky risk moze byt naj operater naj personal no vzdy tam treba aj tu stipku stastia ...

Michael86

Maya:
Len aby som mal dobre vysledky predoperacne dufam ze to na nich nestroskota to by ma dost sklamalo som zil tak dost zivo inak som zdravy ziadna alergia nic ziadne problemy len ten zivotny styl nebol idealny,ale uz sa polepsujem :)a viem ,ze dr. je dobry na vnutorny nos ja nechcem a ani nemozem mat krasny maly nostek ako barbie nehodil by sa mi k tvari naj bude takyto aky mam mozno by mohol byt o trochu kratsi a hlavne bez hrbola co hned na prvy pohlad vidno .Dr povedal ,ze mi podvihne aj spicku o 2 mm cim by sa malo korigovat to ,ze po odstraneni hrbola ten nos moze opticky vyzerat dlhsi .

Maya_chic

Michael - to bude dobre, ja mam tiez krivu prepazku, pri com zvonku z predu mam nos uplne rovny, ale ja som sa nenarodila s krivou, mne sa to nejak pocas zivota vyvinula taky kostny utvar, vobec skoro kvoli tomu ani nedycham, takze ja si chcem splnit dva take sny, konecne dobre dychanie a aj krajsi nos no a Kovac je na vnutorny nos odbornik

urobi to dobre, minule osm citala na nenakom zenskom fore ako sa nejaka zena rozplyvala nad Kovacovou pracou, ze je dokonala teraz, dokonca z Ciech za nim pricestovala, tak az taky zly nebude :)

Michael86

Teraz mam nesumernu spicku a nosove dierky ,ale to az tak nevidno to su len milimetre to je malickost kebyze len to mam tak nad operaciou ani len nerozmyslam moj problem je hrbol po uraze ktorý mi vlastne vykrivil aj tu prepazku a tym padom je nesumerna spicka aj nosove dierky .

Michael86

Maya:
Skusim sa nehecovat no aj tak na to stale myslim uz len 6 dní to ubehne rychlo jaj a verim v kutiku duse ,ze to bude aspon lepsie ako je teraz .Dufam ,ze pred operaciou sa este porozpravam s Dr.Kovacom chcem presne vediet co presne sa bude operovat .Bojim sa tej prepazky teraz je krivá ale nos z predu je rovný bohvie ci aj ostane rovný a v strede tvare ako je ked sa ta prepazka vyrovna ...V historii fora je o tom pisane ,ze prave to potom zapricinilo ,ze nos isiel do strany .

Maya_chic

asdfka- ako, ako? zvedava som :) urcite si uz domka a oddychujes

michael - tkaze KOvac? ja si myslim, ze v 95% pripadov urobi krasny nos, uz sa tolko nehecuj, bues spokojny :)

Michael86

ok skus no myslim ,ze ten nos mas pekny ja by som mohol aj presvietene poslat aj tmave to je jedno ake no ten hrbol by tam bolo riadne vidno.Uz mam za sebou predoperacne Ekg krv atd uz len na interne dufam ,ze tie vysledky budu dobre.