Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Carie

Hej, profil mi Kovac spravil dobry. Ale ak tebe urobi hned pri tejto OP aj priehradku, tak to nemusi byt zle, len na tom trvaj aby si nedopadol jak ja. Ja uz sa doliecujem a finito, uz nikdy ziadna operacia :-) Som spokojna

Carie

Hej, profil mi Kovac spravil dobry. Ale ak tebe urobi hned pri tejto OP aj priehradku, tak to nemusi byt zle, len na tom trvaj aby si nedopadol jak ja. Ja uz sa doliecujem a finito, uz nikdy ziadna operacia :-) Som spokojna

Michael86

Carie ,ale musim uznat na tej druhej fotke "po prvej opke" kde si odfotena z predu a nos ti ide do strany to nevyzera najlepsie...Ale z profilu pekne taky profil by som bral hned .

Carie

Michael: Tak asi si menej narocny ako ja :) Ta tretia fotka, to som sa vtedy fotila ze do zivotopisu si dam nejaku fotku a ked som videla vysledok tak som bola zhrozena. Az teraz sa mi to paci. No hej, bohuzial len link sa sem da dat, treba to najskor niekam nahodit.

Michael86

Carie:ok posli inak ja mam teraz taku spicku ako ty na tretej fotke no hrbol ti tam nevidno tak celkom dobre to dopadlo podla mna nie az tak strasne ako to vyznelo ...Rad by som sem hodil aj ja fotky ja sa nehanbim len neviem ako ked sa sem neda pridat priloha ani obrazok ...Len link sa sem da dat

Carie

Našla som nejaké staré fotky, vyrezala z nich moje nosy a hádžem vám to sem, aby ste sa mohli pozrieť akým vývojom prešiel môj nos. Chýba tam ešte stav po poslednej plastike spred týždňa, ale to sem čoskoro tiež dám. Takže prvé dve fotky sú môj nos pred plastikami, z profilu a z boku, tretia fotka je po prvej plastike. www.biolampa.info

Carie

Michael: tak už sa mi to podarilo odfotiť :-) Ale pošlem ti to dnes neskôr, lebo mi to nejde nakopírovať na disk, tento môj mac to nebere. Budem musieť ísť na windows a urobiť to odtiaľ.